Арт-Пікник Слави Фролової стартував у Фельдман Екопарк

06.08.2017 11:00 Суспільство
Фото Юлії Шматченко Фото Юлії Шматченко
Кожні вихідні протягом двох місяців в парку будуть проходити культурні, освітні та соціальні заходи, вхід на які вільний.

Арт-Пікник відомої телеведучої Cлави Фролової тепер і в Харкові. Новий сезон цього величезного дійства розпочався 5 серпня в Фельдман Екопарк. Зіркові ведучі Василиса Фролова і Кароліна Ашион відкрили захід, також перед гостями свята виступили популярні українські гурти: «Epolets», «Біла Вежа», «Кімната Гретхен»,«Fight 2 night», «Go-A» та інші.

Арт-Пікнік в цьому році об'єднує в собі 10 напрямків: музика, кіно, театр, література, дитяче та арт напрямки, спорт, добрі справи, ярмарки та фестивалі. Також щотижня відбуватимуться зустрічі з цікавими людьми. Будь-хто зможе знайти собі тут заняття до душі.

Свято триватиме і 6 серпня. Сьогодні гостей розважають зірки КВК Ігор Діденко та Гліб Тимошенко, серед хедлайнерів святкового концерту - група «PUR:PUR».

Перший Арт-Пікник пройшов у 2012 році в Києві, з часом географія заходу розширилася - до столиці приєдналися Одеса та Рівне. Теперь ця масштабна соціально-культурна подія доступна і харків'янам. Кожні вихідні в Фельдман Екопарк до 30 вересня двері Арт-Пікніку будуть відкриті для всіх бажаючих, вхід вільний.

- Я абсолютно випадково потрапила в Фельдман Екопарк. І мене вразило, як багато тут робиться потужних і масштабних проектів, скільки команда парку вкладає сили в розвиток соціального спрямування. Я не бачила в Україні подібних парків, я взагалі не бачила зоопарків з безкоштовним входом. Мене це настільки вразило і надихнуло, що я вирішила запропонувати співпрацю, і Фонд Олександра Фельдмана мене підтримав у цьому, - пояснила вибір харківської локації Слава Фролова. - Нам дали непоганий старт, а далі все залежить від нас з вами.

- Зі Славою Фролової та її однодумцями у нас багато спільного: і ми, і вони давно займаються соціально-культурними проектами, у нас однакові підходи: ми впевнені, що брати участь в них повинен мати можливість кожен, не залежно від матеріального становища, рівня підготовки та будь-яких інших умов. Тому логічно, що у нас з'явилося бажання створити спільний масштабний проект, - зазначив директор МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» Максим Водка.

Юлія Міронюк

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта