Аварійну компресорну на Шебелинці модернізують

28.08.2012 13:06 Суспільство

Про це сьогодні журналістам повідомив директор газопромислового управління “Шебелинкагазвидобування”.

Про це сьогодні журналістам повідомив директор газопромислового управління “Шебелинкагазвидобування”.

За його словами, у березні цього року уже було почато проектування модернізації на дотискуючій компресорній станції. Уже укладено угоди на доставку нового обладнання для оновлення першого ступеня стиснення газу Шебелинської компресорної. Роботи по модернізації планують розпочати наступного року і закінчити у 2014.

- Це дуже стислі терміни, за які в Україні ще не будували жодну компресорну. Старий цех буде демонтовано, натомість встановлено нове обладнання американської фірми, розповів директор підприємства, - це надійні компресори, що дадуть можливість не лише стабілізувати добування, а й додатково добувати до 100 млн куб м. газу на рік, завдяки зниженню вхідних тисків. Сьогодні перший ступінь дозволяє працювати лише з тиском 0, 6 мПа. Нове обладнання дасть можливість працювати з нуля.

Для реалізації цього проекту будуть залучені кошти інвесторів. Кінцева сума проекту поки не відома та, за словами Юрія Фесенка вона складатиме більше 100 млн грн. Договір, який буде визначати долю участі в проекті держави, інвесторів та дочірніх підприємств, ще не укладено.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта