Аварія на газопроводі під Харковом: нові подробиці

07.12.2016 09:55 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
Вранці 7 грудня, станом на 11.00, газопостачання відновили у 108 домівках с. Гнилиця Перша Великобурлуцького району.

Нагадаємо, на Великобурлуччині без опалення залишилися понад 2 тисячі абонентів. 6 грудня о 16.00 було зафіксовано швидке зниження тиску газу в магістральному газопроводі "Трансгазу". Через годину фахівці газової компанії почали ліквідацію аварії. Було відкачано близько 5 куб. м замерзлої води.

За повідомленням "Укртрансгазу", сьогодні о першій годині ночі підрозділи в Харківській області оперативно відновили подачу газу через ГРС Великий Бурлук до мереж регіональної газової компанії «Харківгаз».

Тимчасове припинення газопостачання сталось через гідратне утворення в трубопроводі, до якого було підключено газорозподільну станцію Великий Бурлук. Причини виникнення даного інцинденту встановлюються, рух газу по ГТС України не змінювався, постраждалих та жертв немає.

Але проблема поки що залишається відкритою.

- Адже  для підключення всіх абонентів, а їх 2300, треба спочатку всіх відключити, а потім включити кожного, - розповів голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктор Слиш. - Для цього "Харківгаз" мобілізував газовиків майже всіх районів області. Тому це питання часу.

За словами голови районної адміністрації, сьогодні в районі працює більше ста працівників газової служби, які повинні обійти кожну оселю в десяти населених пунктах. Станом на дві години ночі, вже підключили центральну котельну селища, яка забезпечує теплом школу, ліцей, інтернат, лікарню та клуб.

Згідно з правилами техніки безпеки, проводити роботи в нічний час доби заборонено, тому підключення абонентів почали проводити 7 грудня о 6.30.

Станом на 11.00, відновили газопостачання 108 абонентам у с. Гнилиця Перша. Зараз роботи продовжуються.

Бурулька травмувала жінку в Харкові


Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта