Батько сплатив рекордну суму аліментів

Батько сплатив рекордну суму аліментів

Фото: bykvu.com

У Харкові батько двох дітей на початку січня погасив заборгованість по аліментах, яка сягнула 126 000 гривень.

Лист про стягнення знаходився на примусовому виконанні в Київському відділі державної виконавчої служби з 2012 року. До речі, це одна із рекордних цифр, які траплялися за час роботи цього районного відділу Харкова.

–  Всі ці шість років аліменти чоловік сплачував, але частково, тому місяць за місяцем сума заборгованості накопичувалася та зростала, досягнувши у кінці 2017 року – 126 000 гривень, – розповіли у відділі державної виконавчої служби.

Ще у 2012 році старший державний виконавець відділу Тетяна Ляхова винесла постанову про арешт майна та оголошення заборони на його відчуження, подала копії документів до державних реєстрів. Але тільки в кінці грудня минулого року батько все ж таки звернувся до виконавчої служби та сплатив спочатку 96 000 гривень заборгованості, а на початку цього року повністю погасив увесь борг.

Як повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, лише за минулий рік у Харківській області на виконанні перебувало 37,4 тисяч рішень про стягнення аліментів. Державні виконавці стягнули 68 мільйонів гривень, які отримали 26 983 дітей.

Читайте також: Наскільки Харківщина забезпечена вакцинами

Олександр Ушаков