Батько-вбивця залишив сиротами трьох дітей

Батько-вбивця залишив сиротами трьох дітей

Фото з соцмереж

Трагічна історія може отримати щасливе продовження.

Місяць тому на Чугуївщині через сварку в багатодітній сім'ї загинула півторарічна дівчинка. Тоді їхня мати, покинувши чотирьох маленьких дітей на батька, не поверталася додому більше тижня. Увесь цей час чоловік пиячив, а одного разу вся його злість та сила укоротили життя одній з дочок. Дитина плакала від голоду, а чоловік занадто сильно її “заспокоїв”.

Троє інших немовлят були врятовані сусідами, які повідомили про трагедію у фельдшерський пункт. Потім діток передали до дитячого відділення Чугуївської центральної районної лікарні, де вони перебували увесь цей час. Для цих дітей на кошти, зібрані працівниками райдержадміністрації, придбали засоби гігієни та дитяче харчування.

Дитина випала з вікна - що чекає на батьків

Тепер вони будуть передані до будинку дитини, де за ними наглядатимуть спеціалісти. Тільки після того, як малюки отримають  статус сиріт, їх можуть усиновити. У Чугуївській райдержадміністрації розповіли, що кандидатів на усиновлення, які стоять на обліку, достатньо, тому мають надію, що малята обов'язково знайдуть свою сім'ю.

Олександр Ушаков

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ