Без газу залишилося село на Харківщині

05.08.2016 13:10 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
У селі Лиман Зміївського району значна частина жителів уже 11 днів повністю відключена від постачання природного газу.

Сталося це після проведення планових ремонтних робіт на газопроводах низького тиску працівниками Зміївського управління з експлуатації газового господарства ПАТ “Харківгаз”.

- Плановий ремонт переріс у перевірку приватних домоволодінь мешканців села. Оскільки у 2015 році вступили в дію нові законодавчі акти тепер працівники пропонують людям привести у відповідність до нового ДЕСТу те, що було побудовано 30 років тому, - розповів голова Лиманської сільради Олександр Бутко. - До того ж багато жителів користуються субсидіями і так просто заплатити за зміну документації вони не зможуть. Так понад 200 домівок залишалися без газу, але сьогодні їм повинні підключити постачання до кухонних плит.

Лиманці, які залишаються без газопостачання одинадцятий день, не мають можливості навіть приготувати собі їжу. Також жителі повідомили про нетактовну поведінку працівників підприємства, за яку згодом вибачився технічний директор ПАТ “Харківгаз” Дмитро Сдобнов.

- Сьогодні о 17.00 відбудеться зустріч із депутатами та місцевими жителями села. Є ряд питань, які потрібно виправити нам, є і ті, які повинні будуть виправити жителі, - розповів технічний директор Дмитро Сдобнов. - Адже, окрім документації, виникло багато питань щодо самовільної зміни газового обладнання та крадіжок газу. Тому сьогодні ми будемо шукати точку згоди.

Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта