Блокада України. Російські товари "банять", фури стоять, а туристи їздять

15.08.2013 12:52 Суспільство
http://news.rambler.ru/ http://news.rambler.ru/

Українські товари вже майже добу не пропускають у Росію.

Як розповіли у службі перевезень Південно-Західної залізниці, Росія зупинила прийом товарів на кордоні з Україно і не пропускає ні грузовий автомобільний, ні залізничний транспорт. Блокада розпочалася ще вчора із 17:00. Усі кордони у північному напрямку закриті. Зокрема, на бєлгородській митниці вже стоять близько 300 фур із українськими товарами.

Затримки вже вдарили по кишеням виробників. Наприклад, керівництво харківського заводу ім. Фрунзе, що спеціалізується на виготовленні перфорованих металевих виробів, вже поскаржилося на те, що у величезній черзі з від учора стоять дві їх вантажівки із товарами на суму 3,27 млн руб. У такій же ситуації опинилися і виробники товарів народного вжитку — на російській митниці стоять шість фур виробника горілки “Хортиця”.

На митниці зупинку вантажівок пояснюють тим, що перевізники наче б то не мають всіх необхідних документів. Проте роз'яснень чому Росію не влаштовує стандартний набір паперів, які зазвичай надавалися при перетині кордону, не надається.

У той же час пасажирські поїзди з України на російському кордоні пропускають без проблем.

"По нашій території всі поїзди, що йдуть в Росію, пересуваються за графіком. Жодних затримок з нашого боку немає. У нас ситуація стабільна. Зі свого боку, ми не можемо коментувати, що відбувається з російської сторони. На даний момент інформації про те, що наші поїзди затримують, у тому числі на станції Брянськ, з російського боку немає. І ми не конпетентні коментувати що відбувається з російського боку. Наші диспетчери відслідковують інформацію. Поки що у нас немає інформації, що є затримки ", - повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

У відповідь на торгову блокаду українські активісти в Інтернеті вже покликали громадськість бойкотувати російські товари. Нагадаємо, російську продукцію можна ідентифікувати по першим трьом цифрам штрих-коду (за Росією закріплено діапазон кодів 460-469).

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта