Браконьєри протягом півроку завдали збитків у понад півмільйона гривень

Браконьєри протягом півроку завдали збитків у понад півмільйона гривень

Фото: fishing-ua.com

Із січня по липень 2018 року працівниками Держрибагентства в Харківській області було викрито 554 порушення правил рибальства, з яких 222 — грубі порушення, пов’язані з виловом риби забороненими знаряддями лову.

За словами керівника Харківського рибоохоронного патруля Олексія Гоголя, загальна сума штрафів, накладена на порушників за вказаний період, складає 30 379 гривень, при цьому у 129 справах нараховано збитків на суму 566 314 гривень. Загалом у браконьєрів вилучено 529 заборонених знарядь лову та 1657 кг риби. У дев’яти справах за ознаками кримінального правопорушення розпочаті досудові розслідування.

Як повідомили у прес-службі відомства, протягом півроку водойми області поповнились 2,8 мільйона екземплярів молодої риби. Вселення відбувалося традиційними та цінними в промисловому відношенні видами риб. Найбільшу частину зарибку склали біоресурси амурського комплексу — товстолобики та білий амур. Короп, як об’єкт зариблення становив 33,8 % від загального об’єму вселення.

Довідка:

30 червня закінчилась нерестова заборона на вилов риби та раків. Проте деякі обмеження на вилов водних біоресурсів залишаються. Зокрема, одній особі за добу дозволяється виловити не більше 3 кг риби та 30 раків на водоймах загального користування, а також до 5 кг риби та 50 раків у водоймах, де впроваджено платне рибальство.


Протягом червня рибоохоронцями був проведений 41 рибоохоронний рейд та викрито 119 порушень. У браконьєрів вилучено 93 кг риби та 61 од. сіткових матеріалів. Також затримано сім транспортних засобів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 164 998 гривень.


 

Микола Мельник

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: