Будівництво “АТБ” у Харкові. Люди обурені

13.12.2013 12:38 Суспільство
http://ord-ua.com/ http://ord-ua.com/

У мерії розібралися з конфліктом між забудовником і місцевими мешканцями.

Люди скаржилися на незручності, які їм завдало будівництво супермаркету «АТБ» поруч з їхнім будинком по вул. Гвардійців Широнінців, 50/29. За словами мешканців, спочатку їм повідомили, що магазин буде побудований за десять метрів від багатоповерхівки, але пізніше з'ясувалося, що просторий підвал будинку хочуть приєднати до будівлі супермаркету. Будівельники почали руйнувати частину несучої стіни, що вкрай обурило мешканців будинку.

Після низки зустрічей і переговорів забудовник пішов на поступки і погодився виконати всі вимоги людей. Зокрема, зараз йде ремонт одного з під'їздів, проводяться його утеплення і звукоізоляція, а також укріплення несучої стіни. Також забудовник проведе благоустрій прилеглої території.

- Такі структури повинні займатися не тільки будівництвом своїх об'єктів, а й брати участь у соціально-економічному розвитку міста, упорядковувати територію. Після закінчення будівництва не повинно бути нічого, що завдає незручностей мешканцям навколишніх будинку, - заявив харківський міський голова Геннадій Кернес.

Автор: Администратор сайта