Фельдман хоче, щоб Україна стала парком

Фельдман хоче, щоб Україна стала парком

Фото: med-atlas.ru

"Мені б дуже хотілося, щоб все наше місто, область, вся наша країна стала єдиним парком», - таку заяву зробив народний депутат України Олександр Фельдман.

Депутат зазначив, що вітає розширення і реконструкцію парків, зоопарків, зелених зон, зокрема Харківського зоопарку, нараду щодо цього провели днями в Харківській мерії.

- Зараз є багато проблем в економіці і не тільки міст, областей, країни в цілому, іде війна, не вирішено масу питань, наприклад, такого наболілого для багатьох, як асфальтування доріг, але не займатися розвитком парків ми не маємо права, - заявив народний депутат України Олександр Фельдман. - Майбутнє нашого міста і країни не тільки в промислових підприємствах, а й у різних парках: зоопарках, парках розваг, дитячих, освітніх парках.

Олександр Фельдман підкреслив, що дуже добре те, що зараз в Україні у багатьох містах займаються розвитком парків, що держава створює заповідники. Він висловив надію, що держава буде більше залучати приватний бізнес, розвивати приватно-державне партнерство.

- Упевнений, що є дуже багато небайдужих людей, які б це із задоволенням підтримали. Так розвиваються багато країн. Кожне місто має визначити специфіку, яка підходить саме йому. Головне, щоб у людей були місця, куди вони можуть прийти відпочити після роботи, зробити щось для здоров'я і підвищити духовний рівень, - підкреслив політик.

Читайте такжож: Новий зоопарк побудують у Харкові(ФОТО)