Чи задоволені харків'яни проживанням у рідному місті. Результати опитування

11.02.2014 08:12 Суспільство
http://photo.i.ua/ http://photo.i.ua/

90 % харків'ян задоволені своїм проживанням.

Згідно з результатами досліджень, проведених у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та Одесі абсолютній більшості місцевих мешканців подобається жити у своїх містах. Про це йдеться в результатах дослiдження: "Якими бачать свої мiста українцi" соцiологiчної групи "Рейтинг", проведеного протягом вересня - листопада 2013 року, передає УНН.

Найбільше задоволених проживанням у рідному місті серед мешканців Харкова (90%), Одеси, Львова та Києва. Найменше – Дніпропетровська (80%) та Донецька (78%), у т.ч. дуже подобається – лише третині.

Харків для його жителів є зеленим містом з великою кількістю торгово-розважальних центрів, у якому проживає багато молоді (62%). Значна кількість опитаних (45%) відзначають наявність красивої архітектури, пам’ятників, а також численних кафе і кав’ярень.

Місцеві мешканці вважають своє місто тихим, охайним, а також екологічно чистим, що значно вирізняється з-поміж інших міст. Також у Харкові найвище серед інших міст оцінюють якість освіти, доріг і медицини, що робить його містом великих можливостей (38%) з невисокою вартістю життя.

Аудиторія дослідження: населення Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Донецька і Одеси віком від 18 років і старші.

Вибіркова сукупність: по 800 респондентів у кожному місті.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.

Дослідження проводилися протягом вересня-листопада 2013 року.

Джерело: УНН
Автор: Администратор сайта