Де народилося більш за все дітей на Харківщині

Де народилося більш за все дітей на Харківщині

Фото: photar.ru

Хлопчики обійшли дівчаток, а село – місто. 24 939 немовлят народилося на Харківщині минулого року.

Проте така цифра не перевищила результат 2014 року, тоді в області народилося на 2751 (9,9 %) малюка більше. Як повідомляє Головне управління статистики у Харківській області, інтенсивність народжень коливалась від 8,5 народжених на 1000 наявного населення у Куп’янському районі до 11,5 – у Сахновщинському районі.

Цікаво, що минулого року рівень інтенсивності народжуваності в сільській місцевості був трохи вищим, ніж у містах Харківщини, — 9,3 % проти 9,1 %. А хлопчиків народжувалося більше, ніж дівчаток, - на 100 народжених дівчаток припадало 106 хлопчиків.

87 % немовлят народилося у матерів у віці до 35 років. Більш старші жінки народили 13 % дітей. Середній вік породіль складав 28 років.

НАРОДЖУВАТИ АБО НІ? ЯК ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ВПЛИВАЮТЬ НА ДЕМОГРАФІЧНУ СИТУАЦІЮ НА ХАРКІВЩИНІ

Минулого року більшість породіль народжували вперше. Первістки склали 55 % від загальної кількості новонароджених, 33,4 % - другі діти,  7,3 %  - треті, 3,5 % - четверті та наступні за порядком народження.

У ХАРКОВІ СМЕРТНІСТЬ ПЕРЕВИЩУЄ НАРОДЖУВАНІСТЬ

У 2015 році найбільша кількість дітей народилась у матерів, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, — 75,3 %. Всі інші немовлята (24,7 %) з’явились на світ або у матерів-одиначок, або у батьків, шлюб яких не зареєстрований.

Мирослава Кольцова

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ