Директора «Жилкомсервісу» заарештовано

Директора «Жилкомсервісу» заарештовано

www.mediaport.ua

Печерський районний суд Києва визначив запобіжний захід щодо директора Харківського комунального підприємства «Жилкомсервіс» Олександра Яковлєва та головного бухгалтера КП. Обидва заарештовані на два місяці. Вийти з-під варти вони зможуть при внесенні зас

Про рішення Печерського райсуду пізно ввечері 21 травня повідомив у соцмережі Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:

"Сьогодні рішенням Печерського суду м. Києва узятий під варту директор КП "Жилкомсервіс" Яковлєв О. А. Йому висунено звинувачення в тому, що він, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою з головним бухгалтером вказаного підприємства Кузнєцовою І. Є., шляхом службового підроблення, розтратив гроші комунального підприємства "Жилкомсервіс" на загальну суму 10393920 грн, чим заподіяв збиток державі, в особі комунальної громади м. Харкова, в особливо великих розмірах.
Як сказано у висунутій обвинувачуваному підозрі: своїми навмисними діями Яковлєв О. А. вчинив злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 КК України (покарання від 7 до 12 років позбавлення волі).
І директор "Жилкомсервісу" і його головний бухгалтер сьогодні взяті під варту в залі суду і перебувають у в'язниці. Кожному судом визначено можливу заставу до кінця слідства і судового процесу 1 200 000 грн".

Фото із соцмережі

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ