Дитячий садок відкрився на Салтівці

15.09.2016 05:15 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі

Закритий в 90-х роках, реконструйований дитячий садок №108 прийняв 75 малюків.

14 вересня дитячий садок №108 на Північній Салтівці почав роботу після реконструкції. Відкрилися дві групи для дошкільнят і одна група-ясла. Повністю відновлено харчоблок, медпункт, відремонтовані групи, спальні, навчальні та технічні приміщення.

За словами Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який побував на відкритті, в наступному році буде введено в дію і дитячий басейн.

Пожежу центрі Харкова рятувальники гасили всю ніч (Фото)

«Збулася мрія батьків і малюків. Ви знаєте, що тут було, на цьому місці, в якому стані була територія багато років. Але завдяки вашому терпінню та вашій допомозі, нашими спільними зусиллями відроджений цей дитячий садок. Головне, щоб батьки відчували, що їхні дітки в безпеці, в теплі, в надійних руках. Важливо, щоб тут панувала атмосфера довіри і добра», - сказав Геннадій Кернес присутнім жителям району і батькам.

Будівлю по вул. Дружби Народів, 219 після закриття дитсадка в 1997 році займали різні установи. Після реконструкції там продовжує працювати філія дитячої районної бібліотеки. За словами директора Департаменту Освіти Деменко Ольги, нові групи будуть відкриватися за потребою цього району. Вона повідомила, що, крім дитячого садка №108, восени 2016 року в Харкові почали працювати 14 нових груп у діючих дитячих садках міста для 400 дітей.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта