До свого сторіччя газета "Слобідський край" розіграє подарунки для читачів

07.12.2016 13:16 Суспільство
фото vreticule.com фото vreticule.com
У березні 2017 року газета «Слобідський край» святкуватиме ювілей – 100 років свого існування. Редакція приготувала для читачів одразу сім акцій, за участь у яких можна отримати подарунки.

За свою історію «СК» не раз змінював назву, головне залишалося завжди незмінним – увага та любов до кожного читача. Тому що кожен з вас, любі друзі, – це частка великої сім’ї Слобожанщини. А яке ж святкування без родини? Тому для вас, шановні, на честь ювілею ми приготували цілу скриньку сюрпризів – аж сім акцій, переможці яких отримають запрошення на урочистості з нагоди ювілею газети, а також різноманітні сувеніри від редакції.

1. У сторіччя – разом
Пропонуємо читачам, які здійснили річну передплату на газету на 2017 рік, присилати до 15.01.2017 копії передплатних талонів. Таким чином ви станете учасниками розіграшу сувенірів від «СК». Талони приймаємо вже зараз!

2. Найвідданіший друг
Якщо десь у старих шухлядках, що належать вам чи вашій матусі, збереглися передплатні талони на «СК» (або ще на «Соцку» - "Соціалістичну Харківщину"), надсилайте копії нам. Ті, хто зможе надати доказ, що найдовше передплачує газету, отримають від нас сувеніри.

3. Краса Слобожанщини
У цьому фотомарафоні братимуть участь чарівні жінки. А читачі за допомогою купонів матимуть можливість оцінювати красу прекрасної половини Харківщини.
Проводитиметься фотоконкурс у трьох номінаціях:
– дівчатка до 15 років;
– жінки від 16 до 60 років;
– бабусі віком від 60 років.

4. Усім головам голова
У цьому конкурсі зможуть узяти участь голови сільських та селищних рад, кандидатури яких запропонують представники їхніх громад. Переможцем буде той, за кого віддадуть найбільшу кількість голосів (згідно з надісланими до редакції купонами).

5. Гордість Слобідського краю
Пропонуємо визначити ту людину, яка, на вашу думку, своєю працею та своїм прикладом прославляє нашу Слобожанщину. Лікарі та вчителі, рятувальники й поліцейські, доярки та багатодітні батьки тощо – поруч з вами мешкають ті, про кого має дізнатися вся область. Пропонуйте нам кандидатури (з фото та описанням досягнень цієї людини), а найбільш гідного звання «Гордість Слобідського краю» оберуть читачі шляхом голосування.

6. Малюємо світ із «СК»
Ця акція для дітей віком до 15 років. Починаючи з Нового року, щотижня в одному з випусків газети ми публікуватимемо певний фрагмент малюнка, який треба буде вирізати, наклеїти на папір і домалювати картину. Малюнки та фотографії готових робіт надсилайте поштою або на електронну скриньку редакції. Усі малюнки ми розмістимо на сайті та на наших сторінках у Фейсбуці та Інстаграмі. Малюнки, які назбирають найбільше «лайків» у соцмережах, візьмуть участь у ювілейній виставці, яка відбудеться в березні 2017 року, а їх автори отримають чудові сюрпризи від редакції «СК».

7. «СК» в об’єктиві
Цей фотомарафон передбачає, що на світлині обов’язково мають бути присутніми або примірник газети «Слобідський край», або монітор комп’ютера з відкритою нашою інтернет-сторінкою www.slk.kh.ua. А все інше – справа вашої фантазії. Фото буде розміщено на сайті «СК», на наших сторінках у Фейсбуці, ВКонтакті та Інстаграмі, а найкращі – і в газеті «Слобідський край». Фото, які зберуть найбільше «лайків» у соцмережі, візьмуть участь у ювілейній виставці, яка відбудеться в березні 2017 року. На авторів таких фото також чекають сюрпризи від редакції.
Також пропонуємо визначити того кореспондента газети, матеріали якого за останні роки вам сподобалися найбільше.

Усі акції, присвячені 100-річчю газети «Слобідський край», стартують з нового 2017 року. У кожному номері ми публікуватимемо купон для голосування. Тож, якщо бажаєте взяти участь і отримати святкові сюрпризи від «СК», уже зараз поспішайте передплатити видання на наступний рік! 

Газета «Слобідський край» переходить на новий формат

 

Адреса редакції: Держпром, 6 під’їзд, 7 поверх, редакція "Слобідський край", м. Харків, 61002.

Електронна скринька: [email protected]

Телефон для довідок: (057) 720-04-76.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта