Добкін не збирається ставити крапку. Губернатор оглянув ремонт у лікарні (ФОТО)

12.02.2014 08:55 Суспільство
Фото Олени Красько Фото Олени Красько

Харківська обласна травматологічна лікарня отримала друге дихання. Після капітального ремонту в ній відкрито оновлене відділення екстреної медичної допомоги.

Ремонтні роботи у обласній травматологічній лікарні почалися ще два роки тому. За цей час перший поверх медичного закладу зазнав серйозних метаморфоз – віднині там функціонує операційна, приймальне відділення, дитячий травмпункт та кабінет ультразвукової діагностики. Також відремонтували службові приміщення, поставили вікна та замінили покрівлю.

- Наш старий травмпункт не витримував жодної критики. Рекреаційна зона, де приймали хворих, була затісною. Але після ремонту ми маємо нові меблі, обладнання. Думаю всім буде приємно приходити та отримувати медичну допомогу в таких умовах, - пояснив головний лікар Харківської обласної травматологічної лікарні Олександр Гавриков.

Нова операційна зроблена за всіма канонами сучасної медицини. Вона оснащена централізованою подачею кисню, новими освітлювачами та бактерицидними лампами. За потреби тут навіть можуть проводити екстрені операції. Раніше це була маніпуляційна, де могли зробити лише перев’язку.

Апгрейд обласної травматології обійшовся майже у дев’ять мільйонів гривень, з яких чотири мільйони виділено з обласного бюджету. Але як пояснив губернатор Харківської області Михайло Добкін, рано ставити остаточну крапку в модернізації медичних закладів.

- Ми будемо продовжувати працювати над створенням комфортних умов для персоналу і пацієнтів у всіх відділеннях даного медзакладу. Цього року обласна влада вирішила зробити акцент на дитячій медицині і профінансувати ремонт двох дитячих відділень цієї лікарні. Також ми зобов'язані виконувати Закон «Про екстрену медичну допомогу» і створювати відділення практично у всіх стаціонарах. Ми намагаємося поєднувати і закривати відразу кілька напрямків. Те, що ми тут бачимо - такий вигляд має бути у будь-якої лікарні в Харкові незалежно від того, на чиєму вона балансі знаходиться: міста, області, міністерства або Академії медичних наук - у нас єдиний медичний простір, - пояснив губернатор.

Олена Красько

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта