Фаршем із нітритом натрію годував людей харківський м'ясокомбінат

10.04.2013 06:00 Суспільство

Працівники відділу ветеринарної ГУМВС України в Харківській області перевірили виробників та переробників м'яса.

Під час перевірки одного з м’ясокомбінатів у місті Харкові працівниками відділу спільно з фахівцями Головного управління ветеринарної медицини в Харківській області та управління ветеринарної медицини в м. Харкові, виявлено на зберіганні у виробничих приміщеннях 170 кг продукції птахівництва в асортименті, на яку були відсутні супровідні документи, що засвідчують якість та безпеку курятини, повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Харківській області.

Також під час перевірки встановлено факт порушення діючої інструкції по застосуванню та зберіганню нітриту натрію. З виробничої лабораторії підприємства він відпускався у пластикову ємність, не обладнану замками. В подальшому з цієї ємності розчин вносився у м’ясний фарш.

За результатами перевірки припинено подальший обіг 170 кг продукції тваринного походження, складено адміністративний протокол за ст. 107 КУпАП на директора та майстра цеху.

Під час перевірки одного з харківських продовольчих ринків на торгівельних місцях в реалізації була виявлена продукція тваринного походження, без будь-яких ветеринарних документів та терміну її реалізації. Загальна вага продукції склала 155 кг (субпродукти свині, яловичі – 40 кг, м’ясо індика в асортименті – 85 кг, м’ясо куряче в асортименті - 30).

За результатами перевірки подальший обіг продукції припинено, складено адміністративний протокол за ст. 107 КУпАП на 6 порушників.

З метою виявлення фактів незаконного обігу продукції тваринного походження та для забезпечення ефективного відпрацювання автошляхів з числа працівників відділу та УДАІ ГУМВС в області створено 2 мобільні групи, які забезпечували контроль за перевезенням тваринницької продукції транспортними засобами, при цьому особлива увага приділялась районам області, які межують із державним кордоном.

Автор: Менеджер сайта