Фельдман Екопарк відвідав міністр екології Ізраїлю Зєев Елькін

14.08.2017 14:10 Суспільство
14 серпня Регіональний ландшафтний парк Фельдман Екопарк відвідав міністр екології Ізраїлю Зєев Елькін.

Гість встиг ознайомився з усією експозиційної частиною зоопарку, а також його оновленими майданчиками і вольєрами.

"Я був тут рік тому, під час свого попереднього офіційного візиту в Україну, і тоді вже був вражений цим чудовим проектом. Але потрібно сказати, що за цей рік Екопарк дуже змінився - з'явилися нові вольєри. Такі темпи зростання я не бачив навіть в ізраїльських зоопарках, - зазначив пан Елькін. - Екопарк не тільки цікавий як зоопарк, який працює і вирівнюється за європейськими стандартами. Приємно дивує також використання парку як освітнього комплексу. Я бачу, як багато роботи з дітьми ведеться, з'являється велика кількість різного роду проектів - це дуже цікаво, здорово. Це якесь нове слово порівняноі з тим, що ми звикли зазвичай бачити тут в Україні, в зоопарках".

Також в ході зустрічі сторони встигли окреслити плани на майбутню співпрацю - в Фельдман Екопарк хочуть звести мавпячий розплідник, який стане домівкою для врятованих ізраїльських приматів.

"Ми зараз розв'язуємо проблему розподілу по світу 1200 мавп, які свого часу росли в Ізраїлі для дослідів, але ізраїльський закон змінився, і ми не дозволяємо зараз продавати тварин для медичних досліджень. Виникло питання, що з ними робити, і одна з ідей, яка обговорюється зараз, - це поширення їх по міжнародних зоопарках", - сказав Зєев Елькін.

Фельдман Екопарк проявив ініціативу розмістити у себе одну з груп приматів і прокоординувати на території України співпрацю з іншими зоопарками.

Нагадаємо, що Фельдман Екопарк і Єрусалимський Біблійний зоопарк ведуть активний обмін тваринами з 2015 року. Першими тваринами, переданими колегам за кордон, стали річкові видри. Тоді головний ветеринарний лікар і директор по зоологічній частині Єрусалимського Біблійного зоопарку доктор Нілі Авні-Маген зазначила, що співпраця з екопарками дало великі шанси на ефективне розмноження річкових видр і зростання їх популяції, які є завданням державної ваги.

Автор: Администратор сайта