Фельдман обіцяє привести ізраїльський бізнес до Харкова

Фельдман обіцяє привести ізраїльський бізнес до Харкова

Підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, про що домовилися лідери обох країн, позитивно вплине на інвестиційний та бізнес-клімат Харківщини.

Про це заявив народний депутат України Олександр Фельдман, який супроводжує Президента України Петра Порошенка в робочій поїздці до Ізраїлю 22-23 грудня.

«Зона вільної торгівлі з Ізраїлем відкриває додаткові можливості для Харкова. В умовах санкційної політики Росії Харків, як прикордонне місто, потерпає в першу чергу економічно. Відкриття додаткових можливостей у вигляді співпраці з ізраїльським бізнесом компенсує втрати, яких зазнає місцева економіка сьогодні», - відзначив депутат.

«Харків та Харківщина – особливий регіон з багатосегментною економікою. Для нашого краю цікавою буде співпраця з Ізраїлем як в торговій, аграрній, будівельній, транспортій сферах, так і у сфері високих технологій», - відзначає Фельдман.

За його словами, головна мета поїздки української делегації та його особисто – залучити ізраїльські інвестиції та привести ізраїльський бізнес в Україну та в Харків зокрема.

«Про перспективи економічної співпраці між країнами йшла мова під час вечері з президентом Ізраїлю вчора, на якій були присутні представники місцевого бізнесу та чиновники. Ця тема обговорювалася і сьогодні під час сніданку з представниками ізраїльського бізнесу», - розповів депутат.

Нагадаємо, народний депутат України Олександр Фельдман член депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль в Верховній Раді ІV –VІІІ скликань.