Фельдман закликав припинити спекуляції навколо виборів

04.11.2015 12:22 Суспільство

Народний депутат закликав припинити політичні спекуляції на темі виборів і братися до роботи

Настав час припинити політичні спекуляції на темі виборів і братися до роботи обласної та міської рад - таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії "Наш край" Олександр Фельдман, коментуючи заяви ряду політиків про підсумки підрахунку голосів в регіоні.

"Харків і область, будучи прифронтовим регіоном, і так переживають економічну кризу, і ми повинні зробити все можливе, аби не допустити протистояння і, як наслідок, виникнення політичної кризи, якою можуть скористатися екстремісти", - відзначає Олександр Фельдман.

Народний депутат заявляє, що Харківщині потрібні дієві поради. "Жителі чекають якісної діяльності від депутатів, яким вони віддали свої голоси. Визнаються або не визнаються кимось вибори, наше завдання - працювати на всю потужність, аби виправдати довіру і зробити життя людей кращим і комфортнішим", - говорить Олександр Фельдман.

Політик зазначає, що представники "Нашого краю" будуть всіляко сприяти приходу до прозорого та відповідального місцевому самоврядування. Основна увага, за словами народного депутата, представники партії приділять захисту соціальних гарантій населення, а також зниженню тарифів на комунальні послуги.

"Справедливі, ретельно вивірені тарифи для населення, - це перше, чим займуться депутати від нашої політичної сили у місцевих радах, - говорить Олександр Фельдман. - У Києві доведені до відчаю люди вже вийшли на тарифний майдан і ми повинні не допустити такої ситуації в Харкові ".

Також співголова політичної сили зазначив, що депутати місцевих рад від "Нашого краю" почнуть проводити громадські прийоми вже з 16 листопада.

Микола Мірошник

Автор: Администратор сайта