ФФУ збирається оскаржувати рішення ФІФА щодо “Металіста” та “Львів Арени”

30.09.2013 10:23 Суспільство
http://niksport.com.ua/ http://niksport.com.ua/
Завтра президент ФФУ відправиться до Швейцарії у штаб- квартиру ФІФА відстоювати позицію України.

Федерація футболу України подасть апеляцію на рішення ФІФА про дискваліфікацію стадіону " Львів Арена " до 2018 року та на рішення провести без глядачів матч Україна - Польща в Харкові, пише ЛігаБізнесІнформ. Про це заявив перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко.

- Згідно з кодексом ФІФА є певна процедура: ми повинні направити свій намір про подання апеляції, потім ми повинні просити ФІФА направити мотивувальну частину рішення, після цього ФФУ повинна надати ФІФА свої думки щодо того, що ми збираємося оскаржувати . Після цього розпочинається 10-денна процедура подачі апеляції, - сказав Стороженко.

Стороженко також розповів, що 11 вересня ФФУ отримала повідомлення про відкриття справи проти України .

- До 18 вересня ми повинні були надати свої пояснення. Ми надали ФІФА свою позицію, визнали факт дій але не визнавали характер цих дій. За процедурою на засідання дисциплінарного комітету ФІФА сторони не запрошуються. Ми виказали бажання бути присутнім, але ФІФА відмовила, тому ми відправили свої доводи письмово. Жоден наш аргумент не був прийнятий, - додав він.

Віце -президент ФФУ підкреслив , що подача апеляції не загрожує посиленням покарання для України.

Нагадаємо, через заборону ФІФА на присутність фанів на стадіоні “Металіст” під час матчу Україна-Польща, губернатор Михайло Добкін пообіцяв створити фан-зону на площі Свободи.

Автор: Администратор сайта