Фонд Олександра Фельдмана запрошує приєднатися до благодійної акції «Мистецтво милосердя»

Фонд Олександра Фельдмана запрошує приєднатися до благодійної акції «Мистецтво милосердя»

Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» розпочинає благодійну акцію «Мистецтво милосердя».

Цінителям мистецтва і просто небайдужим людям буде запропоновано придбати одну або кілька робіт відомих українських художників з колекції Фонду. Всього представлено 85 лотів: живопис і графіка ХХ—ХХІ століть. Всі виручені від продажу кошти меценатська організація направить на підтримку чотирьох благодійних проектів: Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин, Центру психосоціальної реабілітації, Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок» і Центру реабілітації кажанів.

«Мистецтво рятує», — це не просто красива фраза. Її дієвість ми вже довели, провівши три аукціони «Мистецтво милосердя», кошти від яких пішли на проекти, що дають найчастіше просто останній шанс на зцілення тисячам людей, — зазначає відомий меценат, народний депутат України Олександр Фельдман. — В цьому році, крім допомоги людям з особливими захворюваннями, які потребують психосоціальної реабілітації, ми хочемо звернути увагу на глобальні проблеми екології, стан флори і фауни планети, об'єднати небайдужих однодумців для їх вирішення».

Купуючи картину з колекції, кожен учасник акції сам вибирає, який напрямок йому ближчий і який проект хоче підтримати: програми з реабілітації дітей із серйозними захворюваннями; з порятунку занесених до Червоної книги тварин; з надання допомоги тваринам, які потрапили в біду, і впровадження гуманних методів роботи з бездомними кішками і собаками або інші. Організатори акцентують — зробити свій вклад в благодійну місію можна і просто допомагаючи поширювати інформацію про неї.

«Ми хочемо зламати стереотипи і донести людям, що благодійником може стати кожен, незалежно від наявності коштів. Головне — об'єднатися і разом робити добро», — зазначають організатори.

Передаукціонна виставка-акція «Мистецтво милосердя» відкриється в Галереї «АВЕК» (Харків, вулиця Сумська, 70) 19 травня, до Світової організації ніч музеїв. До цієї події будуть приурочені зоозахисний перфоманс в галереї і насичена шоу-програма в Соціально-гуманітарному мультикомплексі Фельдман Екопарк.

Відзначимо, що МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» разом зі своїми друзями-волонтерами щомісяця виділяє більше 10 млн грн на розвиток соціальних програм різних напрямків: медико-реабілітаційних, оздоровчих, еко- і зоозахисних, освітніх та інших.

Проект «Мистецтво милосердя» стартував у 2011 році, коли на перший аукціон були виставлені понад 100 робіт відомих зарубіжних та вітчизняних художників, а виручені кошти — понад 2 мільйони гривень — були спрямовані на придбання унікального медичного обладнання для Харківського міського центру дитячої нейрохірургії. Друга акція проходила для збору коштів на створення Центру психосоціальної реабілітації дітей та підлітків з психічними та поведінковими розладами, а кошти, виручені в ході третього аукціону, що відбувся online, пішли на розвиток цього центру. Окремо відзначимо, що лоти для четвертого аукціону МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» збирав протягом 20 років.

Микола Мельник

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: