Газифікацію понад трьохсот будинків "розморозили" на Харківщині

Газифікацію понад трьохсот будинків

Фото із соцмережі

Мешканці більш ніж 330 будинків у селі на Харківщині тепер можуть користуватися блакитним паливом.

Підключення сіл Калинове та Чорноглазівка до газової мережі завершилося 8 квітня. Про це повідомили у прес-службі ХОДА.

Як повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко, газифікувати села почали ще в 2008 році, але потім цей проект був на довгий час «заморожений». Реанімувати його вдалося тільки в 2015 році.

Тепер власники 240 домоволодінь села Калинове та власники 94 домоволодінь у селі Чорноглазівка мають можливість підключитися до побудованої газової мережі, - підкреслив заступник керівника облдержадміністрації.

Він також зазначив, що газифікація сіл була одним із пунктів Програми економічного та соціального розвитку Харківської області. На реалізацію проекту з Державного фонду регіонального розвитку виділили майже 7 млн грн, ще 770 тис. грн у 2015 році профінансували з обласного бюджету. Щоб провести в Калинове і Чорноглазівку блакитне паливо, побудували більше 6 км газопроводу. Зараз газом вже користуються в 25 домоволодіннях.

За інформацією Євгенія Шахненка, газифікація Золочівського району продовжиться. Так, газопровід планують прокласти до села Карасівка, де поки без блакитного палива залишаються 90 дворів. На ці цілі необхідно 2 млн грн.

Арсеній Яценюк оголосив про відставку з поста прем'єр-міністра

«Ми будемо виходити з пропозицією до депутатського корпусу обласної ради, щоб найближчим часом включити проект з газифікації села Карасівка до Програми економічного і соціального розвитку області», - зазначив заступник голови ХОДА.

За даними начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексія Белоцького, цього року в області планується побудувати і ввести в експлуатацію ще 2 газопроводи.

Микола Мельник