Гороскоп на тиждень 17–23 червня для всіх знаків зодіаку

14.06.2024 17:20 Суспільство
Фото: "Слобідський край" Фото: "Слобідський край"

Водоліям зірки радять не піддаватися спокусам, Ракам – зайнятися ремонтом будинку або генеральним прибиранням, а в Стрільців – зелене світло для експериментів.

ОВЕН 
Цього тижня покладайтеся тiльки на себе. Вашi думки i дiї будуть найправильнiшими, але краще не демонструвати це перед дiловими i особистими партнерами. До четверга закiнчуйте i упорядковуйте все, що необхiдно. Водночас ведiть переговори i готуйтеся до проєктiв та нововведень, якi на довгий час стануть осереддям ваших iнтересiв i об’єктом докладання сил. Вiдсуньте емоцiї на другий план i спробуйте не упустити свiй шанс.
Сприятливi днi – 22, 23; несприятливий – 20.

ТЕЛЕЦЬ 
Дiйте так, як вам велить почуття обов’язку. Не порушуйте закон i партнерськi домовленостi. Тодi ви одержите винагороду – чи в моральнiй або матерiальнiй формi, але головне – у вашому життi будуть вiдновленi спокiй i гармонiя. З п’ятницi починається новий етап, i спробуйте до того часу створити поле для розширення своєї активностi. У коханнi альтернативнi можливостi можуть закрутити вам голову. Не поспiшайте нiкому нiчого обiцяти.
Сприятливi днi – 17, 20; несприятливий – 22.

БЛИЗНЮКИ 
Намагайтеся нiчого не пропустити цього тижня з того, що може виявитися корисним або цiкавим. Посилюється конкуренцiя, i вам доведеться оцiнити здiбностi i сили того, хто знаходиться з iншого боку барикад. Намагайтеся до п’ятницi розiбратися з конфлiктними ситуацiями i дiйти визначеностi – на яку спiвпрацю ви можете розраховувати найближчим часом. У вихiднi пожертвуйте вiдпочинком, якщо є чим зайнятися. Цi два днi будуть визначальними на мiсяць уперед.
Сприятливi днi – 18, 23; несприятливий – 19.

РАК 
Якщо ви планували ремонт в будинку, то цей тиждень один з найоптимальнiших у роцi для такої мети. Якщо такi грандiознi змiни не входять у вашi плани, то можна обмежитися генеральним прибиранням або косметичним ремонтом. З п’ятницi ви можете вiдчути потребу почати якусь нову тему. Не гальмуйте свої прагнення, навiть якщо для цього доведеться пожертвувати почуттям обов’язку перед близькими. 
Сприятливий день – 22; несприятливий – 17.

ЛЕВ 
Можливо, цього тижня виснажиться запас терпiння вiдносно тих, хто користується плодами ваших праць, увагою i прихильнiстю. Якщо немає очiкуваного енергетичного або матерiального взаємообмiну, то продовжувати вiдносини в тому ж дусi немає сенсу. З п’ятницi ваш ентузiазм отримає хороше пiдживлення. Слушнi перспективи можуть вiдкритися у когось з ваших близьких.
Сприятливий день – 21; несприятливий – 22.

ДIВА 
Ви можете утiлити деякi зi своїх iдеалiв. Головне – визначитися з прiоритетами i неспiшно просуватися у вибраному напрямi. Обстановка в оточеннi буде напруженою, але такi ситуацiї часто йдуть на користь справi i приваблюють нових учасникiв подiй, зв’язки i перспективи. Якщо були плани пiдвищити квалiфiкацiю, взяти участь у роботi семiнарiв або тренiнгiв, то для цього теж слушний час. Перегляньте список своїх бажань – i дiйте.
Сприятливі дні – 21, 23; несприятливий – 17.

ТЕРЕЗИ 
Бажання зробити свiй свiт комфортнiшим i красивiшим вимагатиме додаткових витрат. Цей час iдеально пiдходить для ремонту, переїзду або реконструкцiї житлового простору. Може з’явитися i бажання розплутати суперечностi в особистих стосунках. Потягнувши за одну ниточку, ви можете вiдкрити для себе деякi таємницi, якi ранiше вважали за краще залишати нерозгаданими. Тепер ви готовi дiяти смiливiше.
Сприятливi днi – 22, 23; несприятливих немає.

СКОРПIОН 
Посилюється конкуренцiя. Намагайтеся не нажити собi ворогiв, коректуйте свою лiнiю поведiнки. Шукайте джерело проблем передусім у собi. Одночасно це i хороша можливiсть усе обговорити, знайти спiльнi з партнерами цiлi i налагодити конструктивну спiвпрацю. З п’ятницi змiняться правила гри, i ви вiдчуєте себе упевненiше. До того ж в особистому життi зможете насолодитися теплими обiймами, про якi давно мрiяли.
Сприятливi днi – 19, 21; несприятливий – 17.

СТРIЛЕЦЬ 
Вашi творчi здiбностi зараз на висотi. Можна спробувати себе в новiй ролi, змiнити щось в iмiджi або поекспериментувати на ниві особистих захоплень. Робочий час бажано присвятити наведенню ладу в справах i пiдготовцi умов для початку нової теми, яка буде пов’язана з новим партнерством. Можливо, з цiєї причини у вихiднi ви захочете об’єднати дiловi та особистi плани.
Сприятливi днi – 18, 20; несприятливий – 23.

КОЗЕРIГ 
Цей тиждень принесе вам випробування, якi потрiбно прийняти спокiйно i направити зусилля на збереження стабiльної обстановки на роботi та вдома. Придiлiть бiльше уваги дiтям, їхнiм проблемам i проханням. Можливо, ваша пiдтримка зараз потрiбна i коханiй людинi. З п’ятницi можна братися за реалiзацiю проєкту, який виявить вашi креативнi i лiдерськi якостi. 
Сприятливий день – 17; несприятливий – 21.

ВОДОЛIЙ 
Не пiддайтеся спокусам, якщо вiдчуваєте, що це може похитнути основи вашого життя. У сiм’ї назрiває ситуацiя, яка вимагатиме терплячого спiльного розбору обставин. Ближче до вихiдних плануйте зайнятися новим серйозним проєктом. До того ж тепер у вас додасться домашнiх обов’язкiв.
Сприятливий день – 22; несприятливих немає.

РИБИ 
Поряд з вами, серед близьких або колег, можуть раз у раз виникати розбiжностi. Головне – розiбратися в сутi того, що вiдбувається, i вийти на новий рiвень розумiння i спiвпрацi. Реконструкцiї, якi ви запланували у себе в будинку, можуть вимагати значних сил i коштiв. Якщо вiдчуваєте, що самi не справляєтеся, запросiть фахiвцiв. 
Сприятливi днi – 18, 23; несприятливий – 22.

Автор: Ірина Мнішек