Гороскоп на тиждень 19–25 червня для всіх знаків зодіаку

16.06.2023 18:20 Суспільство
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Терезам зірки обіцяють яскраві враження,  Скорпіонам – багато додаткової роботи, а Водоліям – пік навантаження.

ОВЕН 
 У першiй половинi тижня вам чудово буде вдаватися самопрезентацiя. В особистому життi хорошi перспективи. Використовуйте цей час для змiцнення стосункiв з коханою людиною. З четверга починається продуктивний перiод, i тепер краще зосередитися на кар’єрних планах. Активний вiдпочинок i поїздки плануйте на суботу, а в недiлю краще побути вдома.
Сприятливi днi – 19, 21; несприятливий – 20.

ТЕЛЕЦЬ 
Ви входите в смугу важливих змiн.  До четверга збирайте необхiдну iнформацiю, якщо плануєте почати щось нове. З другої половини тижня є всi шанси досягти цiлей, якi ви перед собою поставите. Вихiднi присвятiть своїм захопленням, займайтеся рукодiллям, приймайте гостей.
Сприятливий день – 25; несприятливий – 22.

БЛИЗНЮКИ 
У першiй половинi тижня можна робити покупки, вести переговори i проводити пiдготовку до запланованих заходiв. З четверга берiть розгiн у справах, починається вдалий перiод для тих, хто готовий добре попрацювати.  В особистих стосунках складнi ситуацiї можуть вирiшитися самi собою.
Сприятливий день – 21; несприятливих немає.

РАК 
Середа додасть вам сил, якщо ви плануєте переглянути деякi теми у своєму життi.  Утримайтеся вiд поїздок у четвер i не плануйте на цей день зустрiчi, якщо iнтуїцiя шле вам тривожнi сигнали. Слідкуйте за станом здоров’я у п’ятницю i недiлю, частiше знаходьте можливiсть розслабитися i вiдпочити.
Сприятливi днi – 21, 24; несприятливий – 19.

ЛЕВ 
Цей тиждень може стати поворотним у темi, яка вас найбiльше цiкавить. Не вiдходьте вiд розв’язання проблем, дiйте смiливiше. Серйознi покупки плануйте на першу половину тижня, а з четверга стримайте витрати i подумайте, чи всi варiанти поповнення домашнього бюджету справно функцiонують.
Сприятливий день – 19; несприятливий – 20.

ДIВА 
Пiсля середи починається «золотий» перiод для Дiв. Але до цього потрiбно розрахуватися з боргами, привести до ладу справи i свiй будинок.  У четвер можуть загостритися вiдносини з партнерами. Дотримуйтеся тактики компромiсiв.  У вихiднi забезпечте собi достатню кiлькiсть сну, правильне харчування i комфортне спiлкування.
Сприятливi днi – 19, 22; несприятливих немає.

ТЕРЕЗИ 
Перша половина тижня подарує вам багато яскравих вражень. Поєднуйте виконання професiйних обов’язкiв iз задоволеннями, заводьте новi знайомства, знаходьтеся у вирi подiй. Намагайтеся мати такий вигляд, щоб на вас оберталися вслiд. З другої половини тижня з’являться першi сигнали про назрiваючi змiни. Ви можете почати роботу вiдразу над декiлькома справами, якщо це обiцяє вам прибуток.
Сприятливi днi – 21, 24; несприятливий – 20.

СКОРПIОН 
З’явиться багато додаткової роботи, а на винагороду поки що розраховувати не доводиться. Енергiї буде достатньо, а з четверга ви вiдчуєте, що звичнi iнтереси поступаються мiсцем амбiтним планам. З п’ятницi i до кiнця тижня прагнiть уникати ситуацiй ризику, можливi пошкодження.
Сприятливий день – 23; несприятливий – 19.

СТРIЛЕЦЬ 
Ви можете вiдчути бажання негайно куди-небудь вiдправитися. Ваш невгамовний оптимiзм буде заразливий для оточуючих. Але можливi проблеми з начальством, якщо ваше творче натхнення вийде за якiсь установленi рамки. У вихiднi не навантажуйте себе роботою i надмiрним спiлкуванням.
Сприятливi днi – 20, 21; несприятливий – 25.

КОЗЕРIГ 
Не здавайтеся, якщо перед вами поставлені глобальнi цiлi. Спробуйте видiлити головний напрям, проявiть свої органiзаторськi здiбностi i налаштуйте роботу так, щоб ваш проект мiг якийсь час працювати без вашої пильної уваги.  Починайте формувати свою команду.
Сприятливий день – 19; несприятливий – 20.

ВОДОЛIЙ 
Цей тиждень може стати пiком вашого навантаження, але не вичавлюйте із себе останнi сили.  У першiй половинi тижня ви зможете досягти позитивних результатiв у переговорах з впливовими людьми. З четверга комфортнiше ви себе вiдчуватимете, займаючись iнтелектуальною дiяльнiстю.  У вихiднi влаштуйте собi повноцiнний релакс.
Сприятливi днi – 22, 24; несприятливий – 21.

РИБИ 
Зараз головне – утримати позицiї. Можуть виникнути проблеми фiнансового характеру. Ринковi операцiї та iншi грошовi перемiщення можуть обернутися збитками. Поки вiдкладiть i великi покупки. У вихiднi спробуйте розслабитися, знайти заспокоєння в заняттях улюбленими справами i захопленнями.
Сприятливi днi – 23, 25; несприятливий – 20.

Автор: Ірина Мнішек