Гороскоп на тиждень 27 лютого – 5 березня для всіх знаків зодіаку

26.02.2023 15:50 Суспільство
На цьому тижні поталанить Стрільцям та Скорпіонам, а Ракам зірки віщують цікаві зустрічі.

ОВЕН 
Доля посилає Овнам черговi випробування на мiцнiсть особистих або сiмейних стосунків. Iдеалiстичнi уявлення Овнiв можуть заслонити їм справжнє становище справ, обман або помилкову обiцянку, принести розчарування i образи. Цілком можливо, що їм доведеться згорати вiд сорому. Необережне слово або бурхливий сплеск негативних емоцiй може серйозно ускладнити справу, призвести до повного розриву дипломатичних вiдносин із сусiдами або партнерами у справi.
Сприятливий день – 2; несприятливий – 3.

ТЕЛЕЦЬ 
Тиждень активної боротьби, вiдстоювання своїх принципiв, самозахисту. Посилиться протиставлення себе навколишньому свiту. Тельцi можуть настiльки зануритися в особистi проблеми, що не звертатимуть уваги на оточуючих. Зовнiшня сухiсть i черствiсть вiдштовхне вiд Тельцiв людей, якi прагнули до спiлкування з ними. Можливi значнi подiї в особистому життi. Ймовірно, що вони зможуть проявити свої таланти i здiбностi на найрiзноманiтнiших теренах, вчасно ухвалити правильне рiшення, довести суперечливi справи до переможного кiнця.
Сприятлиий день – 28; несприятливий –  2.

БЛИЗНЮКИ 
Вiрогiднi пiдступи заздрiсникiв або сварки Близнюкiв з родичами. Несприятливi будь-якi активнi дiї у професiйній дiяльностi, переїзд на нове мiсце проживання. Вплив планет ослаблений. Життєва енергiя Близнюкiв може перебувати в нестiйкому станi. Не рекомендується розширювати сферу дiяльностi, займатися новими справами або давати поради.
Сприятливi днi – 2, 5; несприятливий – 3.

РАК 
Тиждень сприятливий для зустрiчей, iнтимних бесiд i вiдновлення перерваних вiдносин. Можливо, в життi Ракiв з’явиться нова людина, яка здатна побачити в них щось таке, що iншими не було вiдкрито. Тиждень буде хорошим для роботи i вiдпочинку в приємнiй компанiї. Для Ракiв краща колективна праця, нiж iндивiдуальна робота. Чекайте участi i допомоги в домашнiх справах. Справи можуть іти на лад, робота i вiдпочинок повиннi принести Ракам велике задоволення.
Сприятливий день – 28; несприятливий – 5.

ЛЕВ 
Дiловi зустрiчi або наради, великi покупки i планування вiдпочинку слiд здiйснювати в першiй половинi тижня, оскiльки в другiй половинi тижня, можливо, ви не зможете прийняти правильне рiшення. Цілком можливі розчарування, пов’язанi з невдачами в особистому життi. Продовжується вплив на Левiв суперечливих тенденцiй космосу. Радiснi подiї чергуватимуться з неприємностями, а успiх буде йти поряд з невдачею.
Сприятливi днi – 1, 2; несприятливий – 4.

ДIВА 
Тиждень пов’язаний з нездiйсненими надiями i марними очiкуваннями. Дiви не зможуть похвалитися великим енергетичним потенцiалом. Цілком можливо, що на них чекають втома, помилки i розчарування в особистому життi. Є надія, що несподiвана пiдтримка i допомога сприятимуть виконанню довгострокових планiв або змiнi сфери дiяльностi.
Сприятливий день – 27; несприятливий – 2.

ТЕРЕЗИ 
Тиждень характеризується вiдчуттям радостi буття, корекцiєю минулого, перемогою мудростi над розумом i вiдчуттями. Цілком можливо, що вам доведеться розв’язувати домашнi i особистi проблеми, вiдсунувши на другий план справи i бiзнес. Сприятливий тиждень для фiзичних навантажень, початку подорожей, спiлкування з друзями. Ймовiрно, що майбутнє бачитиметься виразно, багато хто вiдчує упевненiсть у власних силах.
Сприятливий день – 3; несприятливий – 28.

СКОРПIОН 
Цього тижня сприятливi контакти i придбання. Iдеї i фантазiї, якi прийдуть Скорпiонам у голову, можуть реалiзуватися i принести моральне i матерiальне задоволення. Скорпiони найкомфортнiше вiдчуватимуть себе в незвичайнiй обстановцi, з нестандартними меблями, із «заморськими» дрiбницями. Їх приваблюватимуть незвичайнi люди i товариства. Тиждень обiцяє бути сприятливим у всьому. Можуть вiдбутися несподiванi позитивнi змiни в найближчому оточеннi Скорпiонiв або в їх фiнансовiй сферi. Людина, яка знаходиться поряд, здатна допомогти їм позбутися нез’ясовної тривоги.
Сприятливий день – 28; несприятливий – 4.

СТРIЛЕЦЬ 
У першiй половинi тижня зiрки благоволять будь-яким задумам, навiть найризикованiшим. Сприятливi будь-якi поїздки, подорожi, новi знайомства. Багато Стрiльцiв будуть надiленi найпотужнiшим енергетичним i сексуальним потенцiалом. Ймовiрно, надлишок сили примусить їх повiрити в те, що можна легко перевернути свiт, досягти справедливостi, вiдстояти свої погляди.
Сприятливий день – 5; несприятливий – 3.

КОЗЕРIГ 
Середина тижня матиме подвiйну характеристику. З одного боку, в життi Козерогiв серйозних змiн не передбачається, з iншого – вiрогiдна переоцiнка цiнностей. Цього тижня можливі закрiплення завойованих позицiй, матерiальна i психологiчна стабiлiзацiя. Зустрiчi i укладенi угоди можуть виявитися вдалими. Козероги вiдчуватимуть упевненiсть у собi. Властивий їм дипломатичний дар тiльки укрiпить цю впевненiсть.
Сприятливий день – 1; несприятливий – 3.

ВОДОЛIЙ 
Сприятливий, спокiйний тиждень. Водолiї зможуть вiдчути себе щасливiшими, якщо не виходитимуть за звичайнi рамки у своїй поведiнцi. Зросте їхня чарiвнiсть i привабливiсть. Сприятливий тиждень для торгових операцiй i вигiдних покупок. Добре заводити новi знайомства. Водолiї можуть вразити дотепнiстю, показати себе у вигiдному свiтлi, одержати задоволення вiд комплiментiв i легкого флiрту. Бажання досягти нових висот, честолюбство i гордiсть Водолiїв можуть пiдштовхнути їх до нових подвигiв.
Сприятливий день – 4; несприятливий – 2.

РИБИ 
Цього тижня можливі вiдновлення справедливостi, перемога правосуддя, пiдкорення закону. Деякi Риби опиняться в такiй ситуацiї, коли потрiбно буде вибирати мiж виконанням обов’язку i угодою із сумлiнням. Тиждень характеризується iлюзiями. Багато Риб будуть спокушенi легким успiхом i видимiстю благополуччя.
Сприятливi днi – 2, 3; несприятливий – 27.