Гороскоп на тиждень 4–10 вересня для всіх знаків зодіаку

01.09.2023 17:20 Суспільство
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Овнам зірки радять пливти за течією, Тельцям – наполегливо відстоювати задуми та плани, а Терезам радять знаходитися в тиші та спокої.

ОВЕН

Чітко сформулюйте, чого ви хочете, та спокійно пливіть за течією. Все поступово влаштується саме так, як вам потрібно. Скромність буде для вас гідною прикрасою – не забувайте про це, тоді маса можливих непорозумінь, незручностей і навіть конфліктних ситуацій обійде вас. Але не захоплюйтеся: свої права все ж таки можна і потрібно відстоювати, головне – знайти дієві аргументи.

Сприятливий день – субота; несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ

Настає сприятливий період для відкритого висловлювання своїх емоцій. Зараз вам необхідно вчитися наполегливіше відстоювати свої плани та задуми. Постарайтеся не дратуватися через дрібниці, а наполегливо йдіть до наміченої мети – тоді ви відчуєте, що у вас чудовий настрій, плечі розправляються самі собою, а заодно прояснюються горизонти. Дружня вечірка в неділю розвіє сумні думки.

Сприятливий день – середа; несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ

Зараз у вашому житті навряд чи відбуватимуться важливі та динамічні події, а тому цей час можна і потрібно використовувати для спокійного та послідовного відновлення сил. Зараз варто частіше бувати на самоті. Найбільш ефективним відпочинком стане пасивне проведення часу. Для вирішення фінансових питань добре підійде друга половина цього тижня. Вам можуть нагадати про борги, зокрема і моральні. Не примушуйте нагадувати двічі. Неділя подарує вам незабутні враження.

Сприятливий день – неділя; несприятливий – четвер.

 РАК

Маленькі труднощі цього тижня легко відступлять під вашим напором, а більш серйозні тільки підбадьорять ваш бойовий запал. Не пропустіть мить удачі! Будь-яка рекомендація може серйозно покращити ваше становище, якщо, звичайно, ви заздалегідь до цього підготуєтеся і не зіпсуєте все своєю нерішучістю. Цього тижня варто почекати з великими незапланованими фінансовими витратами.

Сприятливий день – середа; несприятливий – субота.

 ЛЕВ

Вірогідні проблеми на роботі через розбіжності з начальством. Хто б не мав рацію в результаті, починати з цього приводу відкриті бойові дії не варто. Контролюйте емоції – ви можете у запалі наговорити зайвого, про що потім довго шкодуватимете. Менше хвилюйтеся, більше вірте у свої сили. Постарайтеся ще на початку тижня завершити розпочаті справи і не покладати поки що на себе нові обов’язки.

Сприятливий день – середа; несприятливий – п’ятниця.

 ДІВА

Сприятливий період прийняття відповідальних рішень. Нові події, які відбуватимуться, відвернуть вас від сумних думок і подарують заряд оптимізму. Подумайте про підвищення свого професійного рівня та розширення кругозору. Прийміть запрошення старих друзів, воно дуже важливе для вас. Бережно поставтеся до свого здоров’я, приділіть увагу профілактиці різних захворювань.

Сприятливий день – понеділок; несприятливий – четвер.

 ТЕРЕЗИ

Вам може здатися, що ви заплуталися в ситуації, що склалася. Вам потрібні спокій і тиша для самопізнання. Ймовірне просування по службі чи поїздка за кордон. Не відвертайтеся від сторонньої допомоги, оскільки ваші сили та можливості не безмежні. Пам’ятайте, багато в чому свій світ ви створюєте самостійно, ставтеся до себе дбайливіше.

Сприятливий день – четвер; несприятливий – субота.

 СКОРПІОН

З’явиться чимало способів досягти бажаного – було б що бажати. Зараз цілком можливі отримання додаткового прибутку або просування по службі. Вам необхідно замаскувати свої вразливі місця, інакше при вирішенні важливих питань вас можуть змусити помилитися. Будьте ввічливішими і коректнішими з колегами та друзями – конфлікти на порожньому місці зараз вам зовсім ні до чого. У вихідні варто відпочити подалі від будинку, бажано змінити обстановку якнайбільш кардинально.

Сприятливі дні – вівторок, неділя; несприятливий – п’ятниця.

 СТРІЛЕЦЬ

Будьте обережнішими, тримайте себе в руках – і тоді вам не доведеться каятися у своїх вчинках. Вам може надходити цікава та своєчасна інформація, дуже важливо правильно і своєчасно нею розпорядитися. Намагайтеся не попадатися на вудку і не вірити ілюзіям, тоді вам гарантовано успіх. Протягом цього тижня постарайтеся частіше бувати на очах в інших, це збільшить увагу до вас з боку навколишніх людей, дозволить підвищити самооцінку.

Сприятливий день – неділя; несприятливий – п’ятниця.

 КОЗЕРІГ

Самовладання та інтуїція допоможуть з честю вийти з будь-якої ситуації наступного тижня і знайти відповіді на всі запитання, що вас цікавлять. Щоб не погіршувати настрій собі та оточуючим, будьте терплячішими до домашніх і друзів, а непотрібного спілкування з малознайомими чи неприємними вам людьми намагайтеся зовсім уникати.

Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

 ВОДОЛІЙ

Протягом цього тижня варто звернути увагу на власне здоров’я. У разі появи у вас будь-яких захворювань негайно зверніться до лікаря, не затягуючи з обстеженнями та лікуванням. Цей період особливо добрий для творчості у будь-яких її проявах. Ви зможете значно змінити світ навколо себе, якщо захочете цим займатися.

Сприятливий день – вівторок; несприятливий – п’ятниця.

РИБИ

Робота не вимагатиме від вас зайвого напруження та надзусиль, і виходить у вас з’явиться можливість частіше бувати вдома. Уважніше поставтеся до своїх дітей, намагайтеся захистити їх від потенційно небезпечних ситуацій. Цей період варто присвятити домашнім та побутовим справам. Також це непоганий час для початку ремонту або проведення генерального прибирання.

Сприятливий день – субота, несприятливий – вівторок.

Автор: Ірина Мнішек