Гуртки та секції відвідують 53 % школярів Харківщини

22.11.2013 13:01 Суспільство
http://www.xn--80adinm1bh8a.com/ http://www.xn--80adinm1bh8a.com/

В Харківській області відкрито близько 300 нових гуртків та секцій.

Про це під час прес-конференції на тему: «Перші результати забезпечення в регіоні збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» розповів директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Роман Шаповал. За його словами, основним досягненням Харківської області є збереження мережі позашкільних навчальних закладів.

- У нас працює 6797 гуртків (секцій), в яких займається 115181 вихованець, що складає 53% від загальної кількості дітей шкільного віку. Покращення цього показника стало можливим завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». В області відкрито близько 300 нових гуртків та секцій. В кожному районі нашої області, у кожному місті обласного значення існує осередок позашкільної роботи: або дитячо-юнацька спортивна школа, або станція юних туристів, центр дитячої та юнацької творчості тощо, - підкреслив Роман Шаповал.

Також він зазначив, що в області функціонує 12 типів позашкільних навчальних закладів, і учні мають можливість займатися різноманітною творчістю. Найбільшою популярністю користується юнацька творчість, технічний та натуралістичний напрями.

Роман Шаповал також додав, що усі комунальні позашкільні установи, які існують у Харківській області, працюють на безоплатній основі для батьків.

Джерело: ХОДА
Автор: Администратор сайта