І. Шурма: Зарплата лікарів швидкої допомоги буде вищою, ніж у медиків стаціонару

22.11.2012 16:04 Суспільство
По це сьогодні повідомив заступник голови ХОДА працівникам швидкої допомоги в Дергачівській центральній районній лікарні.

- Відразу хочу вам сказати, що жодна людина не буде скороченою, - сказав заступник губернатора, - На останньому засіданні Колегії Міністерства охорони здоров'я було озвучено, що працівники екстреної медичної допомоги будуть мати заробітну плату на 20 % вищу, ніж ті люди, які працюють в стаціонарах поліклінік.

Заступник губернатора повідомив, що в області закуплять нові карети швидкої допомоги.

- Ми плануємо ще закупити 150-160 нових прохідних машин швидкої допомоги для наших районів. Це суттєве оновлення для нашого автомобільного парку, всі вони будуть відповідно оснащені, - сказав Ігор Шурма.

Він нагадав, що згідно Закону України «Про екстрену медичну допомогу», що набуде чинності з першого січня 2013 року, служба швидкої допомоги переходить під юрисдикцію Харківського обласного центру екстреної медичної допомоги. Швидкі у Харкові повинні будуть приїжджати на місце виклику максимум за десять хвилин, у районному центрі — за п'ять-сім хвилин, до сіл  — за 20 хвилин.

- Ми в цьому році повністю закінчуємо встановлення GPS-системи на всі машини швидкої допомоги, які працюватимуть у форматі екстреної медичної допомоги. З метою виконання завдання доїхати до пацієнта протягом 20 хвилин, на території району весь автотранспорт буде розбитий на дві частини: одна машина обслуговуватиме районний центр, а дві-три машини будуть обслуговувати район. Це означає, що вони, заступивши на зміну, будуть переїжджати на дислокацію в одну з амбулаторій, яка знаходиться в найвіддаленішій частині району, і працюватимуть там цілий день. Це скоротить нам шлях на 10-15 км, - сказав Ігор Шурма.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта