Інвентаризацію виборчих дільниць проводять на Харківщині

29.04.2014 14:17 Суспільство
http://www.segodnya.ua/ http://www.segodnya.ua/
Про це сьогодні в ході селекторної наради розповів заступник голови ХОДА Юрій Георгієвський.

Він підкреслив, що на 24 квітня в районах та містах обласного значення різний стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць. Так, в Балаклійському, Богодухівському, Борівському, Великобурлуцькому, Вовчанському, Красноградському та Чугуївському районах рівень підготовки знаходиться на належному рівні, а в Зачепилівському, Ізюмському, Коломацькому, Нововодолазькому районах стан виборчих дільниць не відповідає встановленим законодавчим нормам.

- Я прошу сприяти проведенню обстеження, а за його підсумками вжити всіх необхідних заходів, які допомогли б усунути виявлені недоліки. Особливу увагу звертаю на забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, - сказав Юрій Георгієвський.

За інформацією заступника керівника апарату ХОДА Володимира Світличного, сьогодні в Харківській області створено 14 окружних виборчих комісій, затверджений їх персональний склад.

«Всі окружні виборчі комісії забезпечені приміщеннями, оргтехнікою, обладнанням, засобами зв'язку та іншими матеріальними цінностями, відповідно до вимог Центральної виборчої комісії. Дільничні виборчі комісії повинні бути утворені не пізніше 6 травня поточного року. Всього буде створено 1689 таких комісій і ще одна на тимчасовій основі. Приміщеннями для роботи та голосування дільничні комісії будуть забезпечені», - зазначив Володимир Світличний.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта