Велотур по фортецях пройде на Харківщині

10.07.2017 07:11 Суспільство
Фото: knews.kg Фото: knews.kg
29 липня вперше в Харківській області відбудеться масовий велотур трьома фортецями Української оборонної лінії.

Цей захід відбудеться у Первомайському районі. Ініціативу активістів підтримала Первомайська міська рада.
Всім охочим взяти участь у цьому заході на вибір пропонується три варіанти маршрутів різної складності.

Перший і найлегший - це «Тур L» - кільцева траса, протяжність якої 30 км. Старт та фініш безпосередньо в самому райцентрі. Проїхавшись по цьому маршруту, ви побачите Олексіївську фортецю, село Олексіївку, Берекське водосховище, село Сиваш - вотчина поміщиків Лихачових. Покриття як цієї, так й інших двох трас - асфальт та ґрунт.

«Тур XL» - за протяжністю вдвоє більше. В програмі цього маршруту: Олексіївська та Михайлівська фортеці, Берекське водосховище, селище Біляївка. Кінцева зупинка - залізнична станція Біляївка.

А найдовший «Тур XXL» - близько 90 км. Цей маршрут передбачає огляд Олексіївської, Михайлівської та Слобожанської фортець, рух берегами двох водосховищ Берекського та Краснопавлівського, села-привиди. Кінцева зупинка - залізнична станція Краснопавлівка.

Як «СК» розповіли в Первомайській міськраді, із учасниками на кожному маршруті їхатимуть супроводжуючі, щоб люди не загубилися тощо. У кожному турі велосипедисти рухатимуться колоною, яку очолюватимуть і замикатимуть саме ці люди.

Також в мерії додали, що, крім місцевих шанувальників цього виду спорту, очікується чимало учасників з Харкова, а також велолюбителі з інших районів області, і навіть міст. Велосипедисти з Дніпра виявили величезне бажання взяти участь у цьому заході.

Участь безкоштовна. Старт всіх маршрутів 29 липня об 11.30 у місті Первомайський, на площі біля Палацу культури «Хімік».

Савелій Мякушко

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта