Іти на вибори у другій половині дня пропонує Комітет виборців

21.05.2014 11:23 Суспільство
http://www.unian.ua http://www.unian.ua

Комітет виборців України рекомендує жителям Харківщини голосувати у другій половині дня, коли основна активність спадає.

До дня голосування за нового Президента залишилися лічені дні. Ті, хто хотів змінити місце голосування, але не зробив цього, уже такої можливості не мають. А от виборці, які за станом здоров’я не зможуть прийти на дільницю і тому хочуть проголосувати вдома, ще мають шанс написати заяву, взяти медичну довідку і подати до дільничної виборчої комісії не пізніше 20:00 п’ятниці. Передати ці папери до ДВК можуть і родичі, сусіди тощо.

Як розповів сьогодні під час прес-конференції голова Харківського відділення Комітету виборців України Михайло Камчатний, люди, які стоять на обліку у соціальних службах, автоматично голосують вдома.

Ця інформація вказана на їхніх запрошеннях. Також люди, які слабко бачать, можуть прийти до ДВК разом з родичем, другом, або ж попросити когось на ДВК (окрім офіційних членів ДВК) зайти разом з ними до кабінки і поставити галочку напроти певного кандидата.

За словами Михайла Камчатного, уже 22-23 травня окружні комісії передадуть дільничним бюлетені згідно з графіком.

У КВУ прогнозують, що під час голосування виникатимуть незручності. Це пов’язано із малою кількістю членів комісії — в середньому 9-12 осіб. Фактично видавати бюлетені будуть за двома-чотирма столами проти п’яти-восьми на минулих виборах. Тому Михайло Камчатний попереджає, що на дільницях будуть черги, і радить голосувати у другій половині дня, коли активність спадає.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта