Кандидати на посаду голови Харківської облради розповіли про плани на майбутнє

25.11.2015 09:23 Суспільство
Фото: espreso.tv Фото: espreso.tv

Кандидат від «Відродження» Сергій Чернов вбачає розвиток області у децентралізації, а кандидат від «Самопомочі» Тетяна Бідняк – у убезпеченні Харківщини і розвитку невеликих населених пунктів.

За словами Сергія Чернова, його план заходів з розвитку територій області напряму пов'язаний з децентралізацією. Сам Сергій Чернов активно брав участь у розробці проекту змін до Конституції і постійно відстоював цю ідею.

- Іншого шляху, ніж децентралізпація, не існує. Лише в цьому разі країна буде сильною і конкурентоспроможною, - сказав Сергій Чернов.
Звітуючи про досягнення на посаді голови облради попереднього скликання, Сергій Чернов відзначив ухвалення програми тероборони у сумі 10,5 млн грн і програм розвитку правоохоронних органів на 5 млн грн.
Кандидат від фракції «Самопоміч» Тетяна Бідняк у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що Харківщина має залишитися мирною, безпечною областю.
За словами Тетяни Бідняк, вона підтримує стратегію розвитку Харківської області, прийняту до 2020 року, але відзначила, що низка питань у стратегії носять декларативний характер.

За її словами, у разі обрання її на посаду голови облради, вона лобіюватиме питання розвитку малих населених пунктів, підтримку зеленого туризму як один із напрямків залучення інвестицій, а також розвиток ІТ-сфери.

- ІТ-компанії сьогодні вивозять своїх співробітників, щоб вони не потрапили на строкову службу або під мобілізацію. Ми пропонуємо пропонувати цим людям альтернативну службу, - сказала Тетяна Бідняк. – Наприклад, створення ІТ-продукту для Міністерства оборони.

Станіслав Сорока

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта