Кернес пообіцяв реконструкцію Барабашова, але з умовами

25.01.2014 08:00 Суспільство
http://lifekharkov.com/ http://lifekharkov.com/

На зустрічі з підприємцями та власниками ринку «Барабашово» 24 січня міський Харківський голова назвав умови, на яких проходитиме реконструкція торгового центру та найближчих районів.

Зустріч в мерії ініціювали торгують після чергового підвищення вартості послуг, прийнятого адміністрацією ТЦ. Підприємці стурбовані і тим, що реконструкція, яку планує концерн «АВЕК» (власник ринку), призведе до знесення багатьох торгових точок.

- Кажу відразу: місто має намір очистити «червоні лінії» і продовжувати наводити лад у районі - це повне розчищення перехрестя Академіка Павлова і 50-річчя ВЛКСМ і розворотного кола транспорту, ремонт доріг і комунікацій, прилеглих до ринку. «АВЕК», у свою чергу, працює над комплексним планом реконструкції торгової зони, щоб зберегти її конкурентоспроможність і привабливість для торгуючих і покупців. Я розумію вашу стурбованість і вже знаю, що багато хто шукає, куди переїжджати, щоб зберегти бізнес, що не всіх влаштовують нові умови. Хочу, щоб було зрозуміло головне: остаточний план зміни «Барабашово» - на стадії розробки і узгодження. Будемо працювати над ним, поки не досягнемо результату, який максимально влаштовуватиме всі сторони: «АВЕК», підприємців і міську владу, що представляє всіх жителів Харкова, - сказав Геннадій Кернес.

За словами мера, 15 березня в міськраді проект реконструкції буде представлений для публічного обговорення.

- Малий бізнес - дуже важливе джерело поповнення бюджету, і у вирішенні спірних питань я буду на стороні 60 тисяч підприємців, - зазначив міський голова.

Автор: Администратор сайта