Харків-Арену будуватимуть і взимку при -15 градусів

27.11.2013 14:26 Суспільство
http://fakty.ua/ http://fakty.ua/

Монолітний каркас багатофункціонального спортивного комплексу «Харків-Арена» планують звести на 80 % до кінця року.

Як повідомив заступник директора з будівництва ТОВ «Харків-Арена» Федір Стрілець, за цей же час буде змонтовано кілька металевих конструкцій над спортивними залами. Навесні почнуться роботи на покрівлі і фасаді будівлі, оздоблювальні роботи, а також монтаж складних інженерних систем.
При цьому будівництво спортивного комплексу продовжиться і взимку.

- Взимку будівельні роботи на місці зведення «Харків-Арени» не зупинятимуться, оскільки сучасні технології дозволяють будівельникам працювати при температурі до мінус 15 градусів, - повідомив Федір Стрілець.

Всього на сьогоднішній день вже встановлені всі сваї - понад 1 тис., залито 674 куб. м. фундаменту, 760 куб. м. колон і 790 куб. м. перекриттів. Крім того, будівельники вже почали виробництво залізобетонних основ для майбутніх трибун. А днями на будівельному об'єкті розпочнуться роботи з прокладання позамайданчикових інженерних мереж, які підведуть до арені. Робочі приступлять до проведення зливової та господарсько-побутової каналізації вздовж пр. Маршала Жукова до вул. Олімпійської. Зараз на будмайданчику працює близько ста чоловік.

Автор: Администратор сайта