Харків може залишитися без світла слідом за Кримом

Харків може залишитися без світла слідом за Кримом

Фото: sevastopolnews.info

Для материкової України знеструмлений Крим може вилитися не менш серйозними проблемами.

Через те, що Крим виявився відрізаним від електропостачання, Росія в односторонньому порядку припинила постачання вугілля.

- У зв'язку з припиненням електроенергії зараз Росія вже припинила постачання антрациту, а це означає, що буде паралізована робота семи електростанцій України, - заявив журналістам після зустрічі з Президентом Петром Порошенком народний депутат України Мустафа Джемілєв.

Якщо українські ТЕС стануть, відключення електроенергії чекатимуть вже самих мешканців материкової України. Однак жителям Харківщини панікувати поки що зарано. Як "СК" прокоментував прес-секретар "Харківобленерго" Володимир Скічко, аварійні відключення запроваджуються лише за наказом Національної енергетичної компанії «Укренерго». Наразі ніяких вказівок на цей рахунок компанія не отримувала.

- Зараз у нас нормальний робочий режим, - сказав Володимир Скічко. - Однак на випадок, якщо  "Укренерго" дасть відмашку, у нас розроблені графіки аварійних відключень, де прописані кілька черг. Мешканці Харківщини пам'ятають це ще з грудня минулого року.

Станіслав Сорока

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ