По залученню контрактників Харківщина в трійці лідерів по Україні

25.11.2016 11:25 Суспільство
Фото автора Фото автора
Наша область увійшла в трійку кращих областей України по виконанню планового завдання за контрактом.

За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Юрія Калгушкіна, наш регіон займає лідируючі позиції серед областей України щодо залучення контрактників до лав Збройних Сил України (ЗСУ).

– Завдяки тісній взаємодії з Харківською обласною державною адміністрацією (ХОДА) з двох основних питань – комплектування збройних сил та інших військових формувань – ми маємо позитивні результати. По осінньому призову завдання виконано на 100 %. Також є позитивна динаміка щодо виконання планового завдання за контрактом. Перші три квартали виконані на 100 %, і за підсумками їх Харківська область увійшла в трійку кращих областей України по виконанню планового завдання за контрактом. Наразі работа в цьому напрямку триває, – розповів обласний військовий комісар.

Про результати осіннього призову розповів харківський воєнком

На сьогодні, 26 листопада, службу за контрактом з початку цього року проходять 2832 жителі нашого регіону. В тому році їх було всього 800. На думку Юрія Калгушкіна, така динаміка в першу чергу пов'язана з тим, що із січня 2016 року було підвищено грошове утримання.

За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Михайла Черняка, в нашому регіоні й надалі будуть працювати над збереженням таких високих позицій.

– На сьогодні ми більш вимогливо і ретельніше ставимося до набору контрактників. Відповідно особлива увага приділяється їх стану здоров'я та моральним і патріотичним якостям. Тому випадкові люди на контракт потрапляти не повинні. Це дуже важливе питання. І робота в цьому напрямку ведеться на належному рівні, – зазначив Михайло Черняк. 

Савелій Мякушко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта