Харківські підприємці зацікавилися вигідним лізингом від ПриватБанку

31.05.2017 12:20 Суспільство
Банк знизив відсотки на лізинг обладнання та спецтехніки.

З травня 2017-го ПриватБанк встановив такі відсотки: від 1%* річних на строк лізингу 12 місяців; від 12%* річних на строк лізингу 24 місяці; 21% річних на строк лізингу 36 місяців (*- залежно від умов партнерської програми з постачальником).

Лізинг обладнання та спецтехніки – дозволяє підприємству отримати нове устаткування або техніку відразу після укладення лізингового договору, а розраховуватися за нього поступово. Під визначенням “спецтехніка” треба розуміти будь-яке обладнання чи транспортні засоби, які використовуються виключно для комерційної експлуатації, на виробництві чи у торгівлі. Виняток складає сільгосптехніка, лізинг якої проходить за іншими умовами.

ХАРКІВСЬКИЙ ШКОЛЯР ВИГРАВ ВЕЛИКІ ГРОШІ НА ОЛІМПІАДІ ПРИВАТБАНКУ

Сума позики може складати від 150 000 до 30 000 000 гривень. Скористатися послугою можуть фізичні особи-підприємці/юридичні особи - клієнти банку. Неклієнтам потрібно відкрити рахунок у ПриватБанку. Це легко зробити в режимі online на сайті банку у розділах: Відкрити рахунок підприємству або Відкрити рахунок ФОП. Забезпеченням позики є саме обладнання, взяте у лізинг, та порука. Виплата позики відбувається щомісячно рівними частинами. Можливе дострокове погашення без додаткових комісій.

- Така послуга може стати у пригоді підприємцям, які хочуть розширити своє виробництво, але не мають вільних коштів на придбання обладнання та техніки, - пояснює керівник бізнесу великих та VIP-корпоративних клієнтів ПриватБанку у Харківській області Римма Хоменко. - На новому обладнанні можна відразу заробляти, а розраховуватися поступово протягом кількох років. Ми пропонуємо різноманітні верстати, обладнання для харчової промисловості і навіть техніку для медичних закладів.

- Мене вразило просте оформлення лізингової угоди, - розповідає директор поліграфічної фірми Дмитро Коротков. - Знадобився мінімальний пакет документів. Рішення про надання фінансування ухвалили онлайн. Специфіка мого виробництва дозволяє швидко отримувати прибуток. Тому лізинг на 12 місяців мені майже нічого не буде коштувати. За цей час я не тільки розрахуюся за позику, але і планую заробити.

Лізинг на обладнання та техніку у ПриватБанку вигідніший за кредит. На відміну від кредиту, на об'єкт лізингу не може бути накладено стягнення третіх осіб, так як право власності на обладнання належить лізингодавцю. Клієнт може продовжувати на ньому працювати, що б не трапилося. Оформлення лізингу зменшує оподатковуваний прибуток (за рахунок відсотків по лізингу, комісій та амортизації, яких немає при кредиті), а також з'являється право на податковий кредит з ПДВ.

Швидко розрахувати вартість позики, а також графік погашення можна за допомогою спеціального агрегатора на сайті ПриватБанку.

Автор: Администратор сайта