Харківські студенти вийшли на акцію у центрі міста (ФОТО)

11.03.2014 13:48 Суспільство
Сьогодні біля головного корпусу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна студенти влаштували флешмоб.

Молодь написала на папірцях назву свого рідного міста та взялася за руки. Студентів вистачило, щоб охопити корпус від входу у зоопарк, що біля спуску Пассіонарії, аж до саду Шевченка.

Як розповів студент факультету іноземних мов Андрій Лавренович, мета акції — на прикладі студентської спільноти продемонструвати єдність колективу незалежно від місця народження, мови спілкування та віросповідання.

- Наш університет зібрав студентів з усіх куточків України і ми таким чином показуємо, що наші студенти із західної, східної України, Криму виступають за єдність і цілісність України, - пояснив студент.

За його словами, до акції вдалося залучити близько 600 студентів.

Найбільше було табличок із надписом "Харків". Проте знайшлися студенти із Керчі, Ромнів, Коломиї, Дніпропетровська та інших міст.

Так, один із студентів тримав аж три таблички, за своє життя він встиг уже тричі переїхати і всі міста називає рідними.

- Мене турбує обстановка в країні і я не можу бути байдужим. У мене є друзі з різних куточків країни, всі вони стурбовані і ніхто не хоче війни. Всі хочуть жити мирно в своїй Україні, - пояснив учасник флешмобу.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта