Харківські вчителі та школярі можуть долучитися до співтовариства Google

Харківські вчителі та школярі можуть долучитися до співтовариства Google

Керівники, викладачі та учні харківських навчальних закладів можуть стати учасниками освітнього співтовариства «GEG Ukraine».

Як повідомляє Департамент освіти, в Україні створено освітнє співтовариство - «Google Educator Group». Освітні співтовариства Google (GEGs) - це об'єднання працівників сфери освіти, де вони навчаються, діляться досвідом з використання веб-технологій у навчальному процесі. Члени спільноти є активними користувачами «Google Apps for Education» - системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти, прагнуть поширити використання цих хмарних сервісів в навчальних закладах України, - повідомляє сайт Харківскої міської ради.

У групі на Google+ і в Facebook педагоги обмінюються новинами і обговорюють спірні питання, з'ясовуючи перспективи розвитку навчального закладу через впровадження педагогічних та інформаційно-комунікаційних інновацій.

Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі. Заходи спільноти проходять як в очному, так і в дистанційному режимах: онлайн викладачі обговорюють цікаві для них теми і обмінюються спостереженнями, а локальні семінари та інші заходи дозволяють побачитися особисто і ближче познайомитися одне з одним. Також на сторінці «Сервіси Google у професійній діяльності вчителя» члени спільноти проводять вебінари, до яких може приєднатися будь-який бажаючий.

Роман Шупенко

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ