Харківські волонтери готують акцію на підтримку прикордонників родом із Донбасу

13.08.2014 17:57 Суспільство

Харків'яни активно допомогають армії, стаючи волонтерами або вливаючись у волонтерські організації.

Один із таких волонтерів – молодий харківський ІТ-підприємець Павло. Місяць тому харків’янин почав допомагати українським військовим.

– Я розумію, що безпека моєї родини та міста багато в чому залежить від наших військових. Мені поки що повістка не прийшла. Тому якщо я зараз можу чимось допомогти, я це роблю, – пояснює свій вибір Павло.

Павло та його однодумці об’єднались у волонтерську групу та почали діяти. Так, харківським прикордонним військам вже купили маскувальні халати, два рюкзаки, шість комплектів форми, ножі.

Інших військових, прикордонників із центральної України, також вдалося забезпечити нормальною екіпіровкою: одягом і взуттям.

– Ми купили 40 комплектів якісної форми та 53 пари взуття. Коли хлопці його взули, мені потім передзвонив їх командир і розповів, які вони задоволені, як очі в них палають і як хочеться ще завзятіше захищати Батьківщину, – ділиться Павло.

Якщо ви хочете допомогти українським прикордонникам за допомогою волонтерів, перераховуйте гроші на картку ПриватБанку 4149 4378 0017 4078 (Павел Обод)

Або так:
2) Яндекс-деньги на номер счета 410011356558350 
3) Webmoney на кошельки R829739113711, Z358990801150, U383006788388

Зараз волонтери збирають гроші на рації. Павло тішиться, що сьогодні серед підприємців Харківщини високий моральний дух, кожний намагається допомагати й віддає від 200 до 6000 грн.

– Волонтери частіше за все досвідченіші, і їм краще й оперативніше вдається діставати якісь речі, аніж Міністерству оборони. Воно ж не піде «секондхендами» чи базарами, чиновникам потрібно назначити тендери, а це все дорогоцінний час. Тому, за розповідями більш досвідчених колег, військові частіше звертаються за допомогою до волонтерів, аніж до свого керівництва, – розповідає Павло.

Зараз волонтерська група Павла готує акцію «Друг солдата». Її ідея полягає в тому, щоб підтримати військових, зокрема, прикордонників родом із Донбасу. Там, де вони жили, нині військові дії або й зовсім руїни. Харків’яни могли б запросити їх на Слобожанщину, зустріти, аби показати місто або й запропонувати деякий час пожити в себе вдома.

Автор:
Менеджер сайта