Харківські журналісти перетворились на льотчиків (ФОТО)

30.01.2013 07:31 Суспільство
фото Регіонального медіа-центру МОУ фото Регіонального медіа-центру МОУ
Понад 20-м журналістам запропонували переодягнутися у військовий однострій та стати до строю разом з другокурсниками інженерно-авіаційного факультету ХУПС.

В рамках інформаційно-медійної акції «Стань кожедубівцем!» представників мас-медіа запросили до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС) та на один день запропонували побувати в ролі курсанта-авіатора.


Як повідомили у прес-службі Регіонального медіа-центру МОУ, першим випробуванням для журналістської «ескадрильї» стала барокамера СБК-80, у кріслі якої кожного умовно підняли на декілька сотень метрів над землею аби перевірити фізіологічну готовність по польотів. 

Після льотно-підйомних випробувань гості на практики вивчили основи стрільби з автомату Калашникова та пістолету Макарова у тирі університету.


У спортзалі ХУПС тимчасових курсантів навчили прийомам самооборони та надали можливість поспілкуватися з найсильнішою дівчиною Повітряних Сил, майстром спорту з гирьового спорту курсантом-авіатором Іриною Пугач.

На завершення інформаційно-медійної акції «Стань кожедубівцем!» усіх журналістів привітали з посвяченням у почесні курсанти Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та вручили грамоти і цінні подарунки.

Автор: Администратор сайта