Харківський шпиталь прийняв рекордну кількість поранених

14.01.2016 15:33 Суспільство
Фото: dumskaya.net Фото: dumskaya.net

За рік лікарі Харківського військового госпіталю надали допомогу понад 9000 бійцям АТО.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

«Протягом минулого року в Харкові фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону надали медичну допомогу близько 9000 бійцям, які зазнали травм і поранень у зоні проведення антитерористичної операції, - повідомляється на офіційному сайті Міноборони. - Усього за час проведення бойових дій у зоні АТО в стінах госпіталю пройшли лікування та реабілітацію близько 15 000 поранених, травмованих та хворих військовослужбовців».

Нова група поранених із зони АТО поступила до харківського шпиталю

За інформацією міністерства, понад 80 % лікарів медичної установи побували у відрядженнях у зоні проведення АТО. Деякі з них неодноразово просили начальників подовжити термін відрядження, загалом провівши у зоні конфлікту по шість-вісім місяців.

«Наразі, незважаючи на підвищену кількість хворих і поранених, у медичному центрі є все необхідне для проведення діагностики та лікування, бійцям надається повноцінна комплексна допомога. Порівняно з 2013 роком, рівень матеріального забезпечення зріс майже утричі», - підкреслили в Управлінні комунікацій та преси МОУ.

Кіра Малєжик

Автор: Администратор сайта