Харків'яни підробляли ліки для онкохворих та збували через дитячі медцентри (ВІДЕО)

20.02.2015 07:00 Суспільство

Служба безпеки України спільно з прокуратурою Харківської області викрила та припинила протиправну діяльність злочинної групи, яка налагодила незаконне виробництво та реалізацію фальсифікованих лікарських засобів

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Серед підробок – препарати, що використовуються для проведення хіміотерапії під час лікування онкозахворювань. Фальсифікаторам навіть вдалося укласти угоду на постачання "ліків" одному з дитячих медичних центрів – затримання учасників оборудки відвернуло вчинення цього цинічного злочину.

Встановлено, що організатор злочинної групи, 40-річний харків’янин розробив протиправну схему у змові з посадовцями комерційної фірми, яка утилізує ліки із завершеним терміном придатності. Лікарські засоби, які надходили до цього підприємства для знищення, зловмисники фасували у нові упаковки та штампували номери серій і "продовжені" терміни придатності.

Підроблені препарати зловмисники збували на території України через аптечні мережі.

18 лютого ц.р. організатора та активних учасників угруповання затримано "на гарячому" під час виготовлення фальсифікату у виробничому цеху.

У ході обшуків співробітники СБУ вилучили спеціальне фармацевтичне обладнання та устаткування для фасування лікарських препаратів, сировину, пакувальну тару, а також близько 10 тонн фальсифікованих ліків відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. За попередньою оцінкою, вартість вилучених лікарських препаратів складає близько 20 мільйонів гривень.

Зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Триває слідство", - пише СБУ.

Джерело: сайт СБУ
Автор: Администратор сайта