«Київстар» запалює інтелектуальні зірочки

21.12.2015 16:59 Суспільство
фото Юлії Шматченко фото Юлії Шматченко

У Харкові відбувся математичний марафон, у якому взяли участь більше пів тисячі школярів.

Юні харківські математики завершили 2015 рік «Інтелектуальним марафоном». 21 грудня близько 600 школярів фізико-матиматичного ліцею № 27 змагалися у знанні точних наук. Захід відбувся за підтримки «Київстар» у рамках соціально-освітньої програми "Make Your Mark" (Зроби свій внесок).

– «Інтелектуальний марафон» – це підбиття підсумків року, що минає. Для наших дітей цей захід не черговий науковий турнір, а справжнє свято. Вони сьогодні отримали стільки призів від нашого партнера! Ми раді, що завдяки «Київстар» змогли реалізувати такий масштабний захід, – відзначає директор Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Юлія Єременко.

Соціально-освітня програма оператора "Make Your Mark" спрямована на підтримку талановитих українських школярів. Протягом лише цього року «Київстар» підтримав три літні школи та 15 олімпіад, три з яких були міжнародні. У зазначених заходах взяли участь понад 3500 дітей. До речі, учні ХМФЛ поверталися з перемогами з міжнародних змагань, які відбулись цього року у Таїланді, Бухаресті та Мінську.

– Для нас як національного телеком-оператора надзвичайно важливо, щоб ця талановита молодь у подальшому розвивала інтелектуальний потенціал України і створювала краще майбутнє. «Київстар» прагне побудувати сучасне суспільство з найбільш розвинутими технологіями та висококваліфікованими ІТ-фахівцями, математиками та фізиками, – наголошує менеджер зі зв’язків з громадськістю Центрального регіону «Київстар» Наталія Дадівєріна.

Раніше, на початку навчального року 2015-2016 задля самостійного вивчення школярами фізики та математики за підтримки національного телеком-оператора було створено освітню платформу http://www.parta.com.ua/mathematics 

Педагоги харківського фізико-математичного ліцею та Малого каразінського університету систематизували іі і наповнили завданнями із спеціалізованих олімпіад. У рамках цьогорічного математичного турніру "Інтелектуальний марафон 2015" використовувались і завдання з цієі навчальноі платформи. До слова, завдяки цьому новому навчальному ресурсу кожний український школяр має можливість безкоштовно поглиблювати та вдосконалювати свої знання в точних науках. За два місяці з початку роботи понад 4000 школярів вже скористалися можливостями навчальної платформи. У найближчих планах телеком-оператора – розвиток програми «Make Your Mark» та підтримка важливих заходів в області STEM-освіти (STEM Education Coalition). Додатково у 2015-2016 роках Київстар підтримує процес підготовки школярів до профільної олімпіади.

А у Харкові переможцем "Інтелектуального марафону 2015" стала команда шестикласників, що у командному результаті здобула найбільшу кількість балів, опередивши навіть досвідчених старшокласників ліцею. Дипломи і призи знайшли своіх власників, а турнір завершився солодким столом для усіх його 600 учасників, і школярі вже у невимушеній атмосфері під новорічну музику обмінювалися враженнями.

Юлія Міронюк

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта