Книжки по 5 грн, вальс просто неба та велосипедна фігура. Як Харків провів вихідні (ФОТО, ВІДЕО)

30.05.2016 15:06 Суспільство
Фото: Тетяна Василець Фото: Тетяна Василець
28-29 травня у Харкові пройшло декілька фестивалів, на які завітали тисячі харків’ян та гостей міста.

У суботу на головній алеї в саду імені Шевченка вже вдруге проходив щорічний фестиваль Kharkiv BookFest. Його організувало одне з найбільших видавництв нашого регіону. На фестивалі воно розпродувало близько 3,5 тис. книжок. Літературу віддавали майже за безцінь. Найменша ціна за екземпляр склала 5 грн. Також книжки можна було знайти за 10, 15, 20, 30 грн. Найвища ціна складала близько 200 грн.


Юні читачі

Також у рамках фестивалю пройшов перший парад бороданів, участь у якому взяли десятки чоловіків. Окрім того у розважальній програмі взяли участь харківські музиканти: гурти та сольні виконавці. Зокрема, найбільше глядачів зібрав виступ учасниці шоу "Голос країни" харків’янки Агати Вільчик. Виконавиця дала свій перший після участі у проекті концерт.

У цей день на площі Свободи також проходив фестиваль бального танцю "Харківський вальс". Сотні танцювальних пар взяли участь у своєрідному флешмобі, а кращі бальники міста змагалися у Чемпіонаті з бального танця під відкритим небом та у супроводі живого оркестру. Усього у фестивалі взяли участь понад 1500 танцювальних пар.

На завершення активного уїк-енду 29 травня Харковом проїхався Велодень. Це свято у місті проводиться вже водинадцяте. Цього разу участь у ньому взяла рекордна кількість велосипедистів, а саме 15 тис. Частина з них - 5 тис. велосипедистів на площі Свободи сформували собою фігуру, у якій добре взнавалася візитівка Харкова - Дзеркальний струмінь. Тетяна Василець

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта