Коли стартує опалювальний сезон в Харківській області

09.10.2018 15:45 Суспільство
Фото: ukranews.com Фото: ukranews.com

Підключати будинки до опалення відповідно до розпорядження керівництва ХОДА почнуть з 15 жовтня.

Розпорядженням дозволено вже розпочати опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового та соціально-культурного призначення. З 15 жовтня до опалення можуть підключати житлові будинки, у тому числі споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

Рішення про початок підключення опалення прийматимуть органи місцевого самоврядування за наявності відповідних погодних умов.

Підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності вжити невідкладних заходів щодо своєчасного включення опалювальних приладів відповідно до чинних правил і норм. Районним державним адміністраціям, виконавчим органам міських рад міст обласного значення та відповідних рад об’єднаних територіальних громад Харківської області вжити відповідних заходів, пов’язаних з початком опалювального сезону, йдеться у розпорядженні, яке підписав перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Керівників підприємств, установ та організацій у ХОДА попередили про відповідальність за порушення строків початку опалювального сезону.

Читайте також: Скільки протримається тепло на Харківщині

Андрій Соха