Колону військової техніки хотіли зупинити протестувальники під Харковом (ВІДЕО)

06.06.2014 07:05 Суспільство
Лозівчанки вийшли на мітинг під військкомат уранці 29 травня уже вдруге за тиждень.

Активістки вимагали зупинити в Україні мобілізацію, антитерористичну операцію і закликали не називати бойовиків на Донбасі терористами.

Потім протестувальники перейшли від гасел до активних дій. Вони почали кидатися під колеса військової техніки, яка йшла через місто. Довелося втрутитися міліції.

Протестна акція у Лозовій проходила саме тоді, коли містом йшла колона, і вже вдруге за тиждень вона відбувалася синхронно з подібним мітингом у Харкові, підкреслює збіг самооборонівець Юрій Кожухарьов.

За інформацією Лозівської міліції, правоохоронці не затримали жодного активіста за порушення порядку під військкоматом 29 травня.

Акції протесту під лозівським військкоматом зі спробами зупинити військову техніку оцінять у міліції, прокуратурі та Службі безпеки України.

З відповідним листом до цих відомств звернувся Лозівський міський голова Сергій Степанов. За словами мера, він звертає увагу силовиків на те, що акції проходили несанкційовано, систематично, агресивно, вони збігалися у часі з аналогічними акціями в інших містах і, головне, з проходженням військової техніки через Лозову.

Акції під військкоматом проходили двічі, 27 та 29 травня, за участю двох десятків лозівчан. Мітингарі - переважно жінки - виступали проти мобілізації та антитерористичної операції. За інформацією військкомату, серед протестувальників була лише одна людина, в якої мобілізували члена родини, а всі інші прямого стосунку до мобілізації не мають.

Джерело: SigmaTV
Автор: Администратор сайта