Комуністи звинуватили кандидата у нардепи Віктора Остапчука у корупції

28.10.2012 19:12 Суспільство
фото Юрій Борщ фото Юрій Борщ

Про це сьогодні повідомив сам кандидат Віктор Остапчук під час прес-конференції.

Він зазначив, що серйозних провокацій на його виборчому окрузі не було.

Разом з тим, за словами Віктора Остапчука, з боку опонентів були використані брудні технології.

- Час переходити до цивілізованих методів. А вчора знову викинули листівки, в яких написано, ніби я прошу, щоб мене не відпускали до Верховної Ради, що я начебто корупційний, що я хочу залишитися працювати начальником Південої залізниці. Я чітко визначив — нехай вони кажуть, а ми будемо просто працювати. Треба реалізовувати те, що ми запланували у своїй передвиборчій кампанії, - сказав Віктор Остапчук.

За оцінкою кандидата в нардепи, професійний рівень інших кандидатів - «це рівень сільської ради», адже відсутній необхідний досвід для законодавчої роботи. За його словами, в розповсюдженні «брудних» листівок на окрузі були помічені і комуністи.

- Комуністи листівки викинули з повідомленнями про те, що я собі котеджі побудував, що мільйони гривень перерахував у фонд «Правопорядок», розвалив залізницю в Лозовій. А ми вчора лише в Лозовій відкрили міст новий, на залізничних підприємствах Лозової відкрито майже 300 нових робочих місць, - зауважив Віктор Остапчук.

За словами Віктора Остапчука, його головний опонент Андрій Ровчак не знайшов часу для цивілізованого діалогу щодо розвитку населених пунктів, які входять до виборчого округу.

- Я приїхав до його села провести зустріч з виборцями і мені запропонувли автобусну зупинку. Там навіть клубу немає. Про які вибори до Верховної Ради може йти мова, коли в його рідному селі відсутній навіть клуб? Я приїхав туди — мене знімали чотири камери. Я пропонував, щоб він зустрівся зі мною. Ми колеги. Він Герой України і я Герой України. Якщо сьогодні ворогувати, то як завтра дивитися один одному в очі, - наголосив Віктор Остакпчук.

За його словами, явка в Ізюмському та Куп'янському районах сягнула понад 60%.

Юрій Борщ

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта