Конфлікт у Куліничах: голову окружної комісії вивела міліція

25.05.2014 10:17 Суспільство

Голова Харківського відділення Комітету виборців України Михайло Камчатний розповів про порушення на дільницях області.

Сталася подія в 173 окрузі, в Куліничах. За словами Михайла Камчатного, у п'ятницю призначеного там голову ОВК було прийнято рішення замінити на іншого, але він того не знав. І коли сьогодні вранці прийшов до ОВК, почав підготовче засідання.

А законодавчо головою ОВК має бути той, хто почав засідання. В результаті виник конфлікт. Все закінчилося тим, що знятого голову ОВК виводила міліція. 

Також голова Харківського відділення КВУ розповів, що сьогодні не всі комісії почали свої підготовчі засідання вчасно, о 7:15. Деякі комісії затримали свої засідання через запізнення членів комісій та погану організаційну підтоговку. Деякі комісії розпочали засідання навіть раніше - о 7:00.

Через затримки у засіданнях комісій деякі дільниці відкрилися із запізненням на 5-10 хвилин.
- Був випадок в 171 окрузі, дільничній виборчій комісії № 631236 , де комісія відкрилася о 9:00 через те, що один спостерігач помітив, що на виборчій скрині відкрита пломба, після цього зупинили процес підготовки до голосування. Приїхав представник ОВК. Як виявилося, пломба була не якісною, бракованою. Проблему вирішили, і дільницю таки відкрили.

Виникли проблеми в Чугуєві, у 178 окрузі, на дільниці № 631072. Представників міжнародної місії не пустили на підготовче засідання через те, що останні приїхали із запізненням - о 7:30. Виникла конфліктна ситуація, але її вирішили - міжнародні спостерігачі  потрапили на дільницю. 

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта